Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17'nin DEMO tarihi belli oldu!

Vurduğunuz gol olsun

Furkan Sakoğlu - 07.09.2016 12:40
Furkan Sakoğlu - 07.09.2016 12:39
Bu yıl köklü bir değişiklik yaparak DICE'ın yeni nesil oyun motoru Frostbite 3'e geçiş yapan FIFA, yeni oyun ile bizlere oynanış bakımından olduğu kadar grafiksel manada da yenilenmiş bir oyun sunma iddiası ile geliyor. Geliştirilmiş grafiklerin yanı sıra seride bir ilk olarak kendi içerisinde hikaye mod'u bulunduracak olan FIFA 17, geçtiğimiz yıllar ile kıyaslandığında çok daha farklı ve derin bir oynanışı bizlere sunacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bugün ise FIFA 17'nin yapımcılarından Garreth Reeder, yaptığı açıklama ile FIFA 17'nin DEMO sürümünün 13 Eylül'de yayımlanacağını duyurdu. Reeder her ne kadar açıklamasında DEMO'nun PC platformuna geleceğini belirtmemiş olsa da, geçtiğimiz yıllara baktığımızda DEMO'yu PC'de beklemek yanlış olmayacaktır.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

13 Eylül'de yeni nesil Frostbite 3 motoru kullanılarak hazırlanan ve DEMO'su yayımlanacak olan FIFA 17, 29 Eylül'de resmi olarak satışa sunulmuş olacak.
yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 07.09.2016 19:21 (0)
Sınırlı süreli demo çıkarsa korsancıların başı daha çok ağıracak.
Zaten oyun fiyatları Türkiye'de uçuk rakamlarda. Millet Counter oynar gibi harıl harıl online Cod, BF oynarken biz korsanı bile zor çıkan oyunların hikaye kısımları ile yetiniyoruz.
MK Okuru, 07.09.2016 14:36 (0)
Peki beyler ön sipariş verenler için indirmeler ne zaman açılacak bilgisi olan var mı (kesin bilgisi) ?
MK Okuru, 07.09.2016 13:02 (0)
PC de DEMO çıksın geçen seneki yöntem ile Oynanabilir versiyonu hazır hiç merak etmeyin ;)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.