Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17'nin Journey modundan yeni bir video sızdı!

Çalkantılı bir futbol hayatı bizleri bekliyor...

Batuhan Dönertaş - 22.08.2016 01:54
Batuhan Dönertaş - 22.08.2016 01:35
FIFA'nın bu sene yaptığı revizyonların başında Frostbite grafik motoru gelsede oyun modlarıyla ilgili de bir sürü yenilik mevcut. Bunlardan belkide en önemlisinin Journey yani macera modu olduğunu söyleyebiliriz ve bu modu açığa çıkarıcak 3 dakikalık bir video sızdırıldı. Ayın 18'inde başlayan beta süreci ile birlikte yayımlanan videolar eşliğinde FIFA 17'yi daha yakından görme şansımız oluyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

EA Sports'un bu moda bir hayli önem gösterdiğini söylemek mümkün. Kendi belirlediğimiz bir takımla küçük yaştan itibaren yeşil sahalara çıkıp, meşin yuvarlak peşinde koşturduğumuz anlar da olacak gibi görünüyor. Hatta oyun içinde ne kadar iyi oynadığımızı bir yana koyarsak yaptığımız seçimler de futbol hayatımızı belirleyecek unsurlardan biri olabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte, 29 Eylül'de Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 ve PC platformlarında ki yerini alacak olan FIFA 17'nin sızdırılan yeni videosu:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.08.2016 09:32 (+1)
Bu siyahi futbolcuyu oynamak yerine kendi karakterimizi yaratıp onunla çıksaydık.
MK Okuru, 22.08.2016 10:17 (0)
MK Okuru, 22.08.2016 02:19 (0)
Bir pesci olarak Fifa hepten zirvede olacak konami hayla kendi coplugunde oynasin fiyatida yukseltsin en cok oynanan pc platformununa deger vermesin adam bhatti de twet atarak pc ayni grafik olacagini beklemeyin deyip gurur yapsin gorcez az kaldi ey mi yaban bey mi yaban?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.