Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17'nin en hızlı 20 futbolcusu

Evi arabayı sat bu topçulara bas...

Furkan Sakoğlu - 06.01.2017 00:23
Furkan Sakoğlu - 05.01.2017 12:39
Her yıl yenilenen oynanış özellikleri ile oynanış stilimizi baştan aşağı değiştirse de, FIFA serilerinde özellikle Ultimate Team'de hızlı oyuncular daima hem yüksek değere sahiptir, hem de rakip takımın arkasına attığımız ara paslarda rakip defansına toz yutturarak bizleri gol'e, yani galibiyete taşır.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bizler de bugün sizler için, FIFA 17'de bulunan en hızlı futbolculardan oluşan bir galeri hazırladık. İşte FIFA 17'nin en hızlı 20 futbolcusu:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

20. Fabian Castillo - Trabzonspor - HIZ : 93Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.01.2017 19:23 (0)
zaten ne kadar ergen varsa futta. offline sezon seven birisi olarak bu ergenler yüzünden oyun futbol oyunu olmaktan çıkıyor, hızlanıyor. simülasyondan eser kalmıyor arcade bir hal alıyor her defasında ve bu yüzden oyun hızlı oyuncuların etrafında dönüyor bu pin pon meraklıları yüzünden..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.