Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17'nin kapak görselinde kim olacak?

Bu sene Messi yokmuş

Ersin Kılıç - 05.06.2016 16:48
Ersin Kılıç - 03.06.2016 17:46
Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Frosbite Engine grafik motoruna geçiş yapacağı belirtilen FIFA 17 ile ilgili bir görsel sızdırıldı. Bugün ortaya çıkan ve akabinde kaldırıldığı belirtilen bu görselde oyunun kapağını süsleyecek olan adayların bulunduğu belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

EA Sports bununla ilgili bir anket düzenlemişti ama henüz bir doğrulama olmasa da görünüşe bakılırsa kapak görselinde bu sene Messi bulunmayacak. adaylara baktığımızda Real Madrid'ten James Rodriguez, Chelsea'den Eden Hazard, Manchester United'tan Anthony Martial ve Borussia Dortmund'tan Marco Reus'u görüyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kapak görseli, oyun hakkındaki yeni detaylar ve videolar, EA Games'in 12 haziran'da düzenleyeceği EA Play etkinliğinde gelecektir. Daha önce de söylediğimiz gibi değişen grafik motoru ile birlikte oyuna olan merakımız da artmış durumda. Neyse ki ortaya çıkmasına az kaldı!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (23)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 05.06.2016 17:15 (0)
Keşke oylamaya açsalarda sabriyi oylamaya götürüp trollesek amarıkalıları :D
MK Okuru, 05.06.2016 17:34 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.