Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > FIFA 17

FIFA 17'nin oynanış videosu sızdı

Hikaye modu efsane gözüküyor

Onur Güner - 28.08.2016 14:59
Onur Güner - 28.08.2016 14:59
FIFA 17, EA Sports tarafından ilk duyurulduğunda en çok dikkatleri çeken tarafı kuşkusuz ki hikaye modu olmuştu. Özellikle oyunun sunumunu ünlü teknik adam Jose Mourinho ile yapan EA, oyuncuları şaşırtmış ve oyunun The Journey adlı hikaye modunu duyurmuştu. Oyuncuların merakla beklediği moddan sonunda oynanış videosu sızdırıldı. Oyunun betasında olacak bölümden çekilen oynanış videosunda hikaye modunu biraz daha yakından görebiliyoruz. Tek hayalinin futbolcu olmak olan Alex Hunter adlı oyuncuyu oynadığımız modda, tamamen bir futbolcun özel hayatını yaşıyoruz. Röportajlar, yedek kulübesinde oturma, soyunma odasında taktik öğrenme, uçakla deplasmanlara gitme vs.  Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu modun eklenişi ile rakibi Konami ile arasındaki farkı açmak isteyen EA, gerçekten oyuncuları nasıl mest edeceğini iyi biliyor. Zira ben de dahil oyuncuların hoşuna giden bu modun bir diğer hoş etkeni ise, bize sorulan sorulara vereceğimiz cevapları kendimiz seçebiliyoruz. Umarız bu ve bunun gibi yeni hikaye modları FIFA serisinin önümüzdeki yıllarda çıkacak yeni oyunlarına da eklenir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan; FIFA 17, 27 Eylül tarihinde önce Kuzey Amerika ve 29 Eylül tarihinde de tüm dünyada PS, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.
yorumlar (32)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 30.08.2016 20:16 (0)
Hikaye modu efsane gözükse ne olacak ki , oynanış iyi olmadıktan sonra.Ferrari var yol yok:):)
MK Okuru, 30.08.2016 18:44 (0)
Fifa yı alanların %80 i hatta belki daha fazlası sadece online oynamam için alır. Bu hikaye modu yada sezon kariyer vs... oyunu korsan alanların ağzını sulandırıyordur kesin :D
MK Okuru, 28.08.2016 23:20 (0)
Fifa17 closed beta kullanıcısıyım. 10 gündür deniyorum. Mükemmel bir fizik motoru ile geliyor.
MK Okuru, 29.08.2016 18:05 (0)
MK Okuru, 29.08.2016 13:08 (0)
Benı çok sıkmıştı nba 2k16 nın hikaye modu. Muhabbet tarzı çok siyahi ağızıydı.Ve derin bir hikaye yoktu her şey oldu bittiye gelmişti.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.