Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Dissidia: Final Fantasy

Final Fanasy IX'dan Alexandria Sahnesi, Dissidia: Final Fantasy'de olacak!

Zidane'nın macerasının başlangıcına dönüyoruz!

İsmet Ergül - 17.03.2016 00:42
İsmet Ergül - 17.03.2016 00:41
2008 yılında PSP oyuncularıyla buluşan Dissidia: Final Fantasy, Final Fantasy evrenindeki iyi ve kötü karakterlerin savaşını konu alıyordu. FF serisinin ana karakterlerini bizlere sunan Dissidia, hem dövüş mekanikleri ile, hem de görselleri ile dikkat çekiyordu. Kim Sephiroth olarak oynamayı istemezdi ki?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Dissidia: Final Fantasy'nin remake halini Japonya'daki arcade makineleri için geliştiren Square-Enix, Final Fantasy IX'dan tanıdık olduğumuz Alexandria Sahnesi'ni 17 Mart'ta oyuna ekleyecek. Arcade makineleri için geliştirilen Dissidia: Final Fantasy'nin PlayStation 4 için geleceği Square-Enix tarafından açıklansa da, oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Dileriz, Dissidia: Final Fantasy en kısa zamanda buralara gelir..Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2016 08:51 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.