Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Fire Emblem: Echoes

Fire Emblem Echoes'un açılış sahnesi yayınlandı

FE serisi yine kendi tarzını konuşturmuş

Hürcan Köse - 20.04.2017 10:01
Hürcan Köse - 20.04.2017 10:01
Nintendo'nun en ünlü JRPG serilerinden birisi olan Fire Emblem'ın yeni oyunu Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia için bugün yepyeni bir video yayınlandı. Bu video ayrıca oyunun açılış sahnesini de merak eden oyuncular için. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Klasik bir Japon animesi tarzında, biraz da kendine has görsellerle süslü Fire Emblem'ın bu yeni oyununda da serinin diğer oyunlarından alışık olduğumuz, taktiksel oynanış mekanikleri yer alacak. Hala güncel olarak Fire Emblem Awakening oynayan bir oyuncu olarak, Echoes'u da heyecanla beklediğimi söylemeliyim. Yeni takım ilişkileri ve hikaye nasıl olacak, merak içerisindeyim.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aşağıda, Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia için yayınlanan yeni videoyu görebilirsiniz. Oyun bugün Nintendo 3DS platformuna özel olarak Japonya'da çıkıyor. Bizlerin ve genel olarak Batı'daki oyuncuların ise yerelleştirilmiş bir sürüm için 19 Mayıs'a kadar beklemesi gerekiyor. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
Cemlat, 20.04.2017 10:53 (0)
Bende 3 hafta önce 7. oyununa başladım tabletten emulatör ile tam aradığım tarz çıktı. Sinirden arada bi tableti duvarlara vurmama az kalıyor ama bi bakıma da oyunun keyfi orada.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.