Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Forza Horizon 3

Forza Horizon 3'ün yeni güncellemesi bütün oyunu baştan indirtiyor

Dile kolay 53 GB...

Furkan Sakoğlu - 04.01.2017 10:58
Furkan Sakoğlu - 04.01.2017 10:58
Grafikleri, açık dünyası, yüzlerce en ince detayına kadar tasarlanmış araçları ve Avustralya'nın uçsuz bucaksız toprakları ile geçtiğimiz yılın en başarılı yarış oyunu olan Forza Horizon 3'ün yeni güncellemesi yayımlandı. Daha önce Xbox One'da da yaşanan problem gibi yeni güncelleme ile tüm oyunu en baştan indirten güncelleme, PC kullanıcılarını çileden çıkarıyor. Toplamda 53 GB olan Forza Horizon 3, özellikle ülkemiz gibi internet hızının 3. Dünya Ülkeleri seviyesinde olan yerlerde oyuncuları isyan ettirdi. Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte bazı kullanıcılar oyunun dosyalarını şifrelenmemiş şekilde de görme şansına erişti. Dosyalara bakış atma şansı yakalayan kullanıcılar, oyun için henüz duyrulmamış araçları da gördü. Eğer siz de oyundaki tüm araçların isimleri görmek isterseniz, şuradan araç dosyalarını inceleyebilirsiniz.yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2017 15:26 (+1)
özellikle ülkemiz gibi internet hızının 3. Dünya Ülkeleri seviyesinde olan yerlerde oyuncuları isyan ettirdi, cümlesi bile ne kadar yanlı bir site olduğunuzun kanıtı, bu söylediğiniz ülkemize saygınızı göstermektedir...

--------------------------------------------

Ülkenin malum olan internet hızı ortalamalarını belirterek nasıl ülkeme olan saygıma yorum yaptığını cidden anlamayadım. Ortada bir gerçek var ki, ülkemiz içerisindeki internet hızlarımız tüm raporlarda da gözüktüğü üzere 3. dünya ülkeleri seviyesinde. Ortada bir yanlış var ve bu yanlışı eleştirmek ülkeme saygısızlık olarak anlaşılıyorsa, burada yanlış olan şey bunu belirtmek değil, yanlışa yanlış diyeni eleştirmektir bence. Elimizde olan herşeye çok süper, mükemmel olağanüstü diyerek ne yazık ki bir adım bile ileriye gidemeyiz. Gerçek ne yazık ki acı. Ben de isterim ki hepimiz teknolojinin tüm imkanlarından faydalanalım ve Kore, Japonya gibi ülkelerle yarışalım. Ancak durum ne yazık ki bu ve her fırsatta bu yanlışı dile getirerek bu sorunu çözdürmek, bizim gibi topluluğa hitap etme şansı bulan insanların görevi. Nasıl ki adil kullanım kotası hakkında tüm internet basını olarak onlarca haber yaptık ve duyarlılık oluşturduk, daha sonra devlet bu işe el atarak 2018 yılında bu yanlıştan döneceğini açıkladı. Yine sesimizi yükselterek daha kaliteli hizmet almak için yanlışları dile getirmeye devam edeceğiz. Kusura bakmayın ama susup önümüze koyulana eyvallah demek bize yakışmaz. Bu ülkeye hiç yakışmaz.

Furkan
MK Okuru, 04.01.2017 14:32 (-1)
Önce windows update calistirip sonra oyunu magazadan guncellemek gerekiyor yoksa 53 gb iniyor
MK Okuru, 04.01.2017 17:45 (0)
50 gb kotam var sürünüyoruz hala ülkeye saygı falan dalga geçer gibi yorumlar. Vatandaşına saygı duysalar biz de duyacaz ama nerde.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.