Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

GTA V ile Mafia III'ü karşılaştırmak doğru mu?

Take-Two Interactive CEO'su sorulara yanıt verdi

Alperen Yüksel Altuğ - 11.08.2015 13:40
Alperen Yüksel Altuğ - 11.08.2015 13:39
Gamescom 2015 Konferansları'na damga vuran yapıtlar birisi de hiç kuşkusuz ki Mafia III oldu.  2K Games tarafından geliştirilen Mafia III, uzun bir süre sessziliğini korumuştu. Bu ayın başından itiberen bu suskunluğunu bozan geliştirici, şimdi ise karşılaştırma soruları ile meşgul oluyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Rockstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V ile önümüzdeki yıl piyasada olmaya hazırlanan Mafia III, şimdiden karşılaştırmalara maruz kaldı. Daha önce ki senelerde de The GodFather oyunu ile karşılaştırılan oyun için, Take-Two Interactive CEO'su  Strauss Zelnick bir açıklama bulundu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Ünlü isim, bugün yayımlanan finansal raporun ardından gelen bu soruya şu şekilde bir cevap verdi: " Mafia III ile Grand Theft Auto V arasında bir karşılaştırma yapılması yanlış bir davranış olur. Mafia III, bizlere apayrı bir deneyim sunuyor. Geliştirici ekip, bunu Gamescom 2015 Konferansları'nda gösterdiler. Zaten kendi kulvarlarında harika ve tektiler. Ayrıca Grand Theft Auto serisi ile aynı kulvardaki oyunların karşılaştırılması da yanlıştır. Grand Theft Auto sektörde ilk sırada yer almayı başarmış ve endüstrinin başında yer almaktadır. "Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bakalım, merak içerisinde beklediğimiz Mafia III ile ilgili detaylar ne zaman gelmeye başlayacak... 

yorumlar (41)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.10.2015 02:27 (0)
GTA sadece ismini satan bir oyundur. Çünkü imkanlarının çok azını kullanır kalanları serinin diğer oyunlarına saklar. Tüm GTA serisini dikkatle incelerseniz anlarsınız.
Mafia ise tüm imkanları kullanıyor. Mafia 1 basit 3D oyunlar gibiydi ama Mafia 2 GTA 5'i geçti. Mafia 3 GTA 6'yı da geçecek.
MK Okuru, 11.08.2015 17:52 (0)
GTA'yı taklit etmeye çalışırsan tabi ki insanlar da 2 oyunu karşı karşı koyar, karşılaştırma ihtiyacı hisseder. Mafia 3'ün miniharitasına bakın. O bile GTA 5 çakması.
MK Okuru, 11.08.2015 18:41 (0)
gta 5i hiçbir oyunla karşılaştıramazsınız çünkü hiçbir oyunda gta 5 te olan özgürlükler yok.
MK Okuru, 14.08.2015 00:24 (0)
2k sin sen büyük düşün. oyunu iyice deneyin içinize sinmiyorsa piyasaya sürmeyin. biçok oyuncu bir oyundan daha fazlası olarak gördü mafia fikri mülkünü. müthiş bir anıydı bize aitti. olmuyorsa iptal edin hafızalarımızda efsane olarak kalsın.
MK Okuru, 14.08.2015 00:21 (0)
oynanış videolarını görünce watch dogs hissiyatı yaşatıyor biraz. üstelik watch dogs ne kadar havalı gelmişti. mafia 3de bu bile yok gta çakması oyunlarla bile yarışamaz düzeyde. atmosfer sıfır oynanış fizik çağın gerisinde. erteleme veya iptal bekliyorum kendilerinden.
MK Okuru, 13.08.2015 00:46 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.