Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Grand Theft Auto V

GTA V, ne zaman çıkacak, nerede geçecek?

GTA V nihayet kesinlik kazandı, peki ya diğer detaylar?

Mahmut Saral - 25.10.2011 20:28
Mahmut Saral - 25.10.2011 20:28
Uzun süredir GTA 5 için duyurunun gelmesi bekleniyordu. Internet'te şimdiye kadar oyunla ilgili birçok söylenti haberi yapılmıştı, aslında Rockstar Games çalışanları da projeyi yalanlamıyordu. Sadece resmi ağızdan GTA 5 ismi duyurulmamıştı. Ta ki bugün Max Payne 3'ün sitesinde yer alan GTA 5 logosuna kadar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

GTA 5'in ilk videosu, 2 Kasım'da yayımlanacak. Oyun dünyasının en önemli duyurularından biri olarak gösterilebilecek GTA 5, ne zaman çıkacak, hangi platformlara gelecek? Bu ve benzeri soruların cevapları henüz bilinmiyor, ancak bazı söylentiler var. Özellikle geçtiğimiz aylarda da çıkan haberlerde, yeni GTA oyununun Hollywood'da geçeceği söyleniyordu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Çıkış tarihi olarak ise, muhtemelen en erken 2012 yılının son dönemi tercih edilecek. Zira Rockstar, bu kasım ayında L.A. Noire'ı PC'ye getiriyor, 2012'nin ilk döneminde de uzun süredir beklenen Max Payne 3'ü piyasaya sürecek. Her iki oyunun çıkış sonrası destek süreci ve DLC gibi ekstra çalışma gerektiren unsurlarını göz önüne aldığımızda, GTA'nın 2012'nin ilk yarısında çıkması pek de kolay görünmüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bir diğer detay ise, GTA 5'in çıkacağı platformlarla alakalı. Önceki GTA oyunlarına baktığımızda, Rockstar'ın öncelikle konsolları tercih ettiğini görüyoruz. GTA oyunları, konsol çıkışlarının bir süre sonrasında da PC için çıkıyordu. GTA 5'te nasıl bir yöntem izleneceği ise, şimdilik merak konusu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (180)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.04.2015 19:13 (0)
MK Okuru, 12.09.2014 18:13 (0)
Serverimiz Açıldı .::CrystalCraft::. IP: 25.131.103.98 Not: Hamachilidir ServerMANO ServerMANO-2
25.131.103.98
5 e kadar ServerMANO

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.