Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Game of Thrones

Game of Thrones'un 7.sezonundan ilk görüntüler geldi

Az olsun bizim olsun

Ersin Kılıç - 28.11.2016 16:21
Ersin Kılıç - 28.11.2016 16:20
Game of Thrones'un 7.sezonunun biraz gecikeceği ve yaz aylarına sarkabileceği daha önce açıklanmıştı. yeni sezon için heyecanlansakta dizinin sadece iki sezonu kaldığını hatırlayınca malum içimize bir öküz oturuyor. Buna rağmen gelen her yeni haberle kıpır kıpır olmaya da devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kamera arkası görüntülerinden sonra yeni sezona dair ilk görseller de sızdırıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Öncelikle hikaye açısından çok büyük detay vermeseler de Spoiler uyarısı yapalım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

HBO kanalının henüz yayınlanmayan yeni sezon tanıtımında tabi ki Game of Thrones dizisi de kendine yer bulmuş. Sadece 3 sahneye yer verilmiş olsa da "az olsun, bizim olsun" diyoruz. Muhtemelen önümüzdeki günlerde yeni sezona dair ilk tanıtım videosu da gelecektir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan bu görüntülerde ise Sansa, Jon Snow ve Arya'ya yer verilmiş. Özellikle yaptığı son hamleler ile bize derin bir oh çektiren Arya'nın at sırtında olması da dikkat çeken bir diğer detay. Muhtemelen bu sezon Arya'yı diğer ikili ile bir araya gelirken göreceğiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca bu üç görsel dışında dizinin çekimlerinden yeni görüntüler de sızmış durumda. Bu sahnelerin Jaime'nin de dahil olduğu büyük bir savaş sahnesine ait olduğu belirtiliyor. Aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.11.2016 17:34 (0)
Ersin kardeş bu fotoğrafları yayınlıyorsunuz ama daha 7. sezonu izlememiş insanlara ayıp olmuyor mu?

--------------------------

7.sezonu kimse izlemedi zaten. Bu tarz haberlerde her zaman spoiler uyarısı yapıyoruz. Bağlığa bakarak es geçebilirsiniz :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.