Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Game of Thrones

Game of Thrones'un son sezonu kaç bölüm olacak?

Sonunda resmi açıklama geldi

Ersin Kılıç - 13.03.2017 15:16
Ersin Kılıç - 13.03.2017 16:16
Geçtiğimiz günlerde 7. sezon tarihi 16 Temmuz olarak açıklanan Game of Thrones tarafından yeni haberler gelmeye devam ediyor. 7. sezon fragmanını merakla beklediğimiz ve yaz aylarında bizlere kışı yaşatmasını dilediğimiz serinin bu sezonu bildiğiniz gibi 7 bölümden oluşacak. Peki ya son sezon?

Bu konuda daha önce açıklamalar yapılsa da kesin bir söylem ile karşılaşmamıştık. Dizinin yapımcıları katıldıkları bir söyleşide ise bu konuya açıklık getirdi ve dizinin final sezonunun 6 bölümden oluşacağını açıkladılar. En başından beri Game of Thrones için "70 saatlik bir film" benzetmesi yaptıklarını belirten David Benioff, hedeflerine ulaştıklarını ve serinin toplamda 73 saatlik (73 bölüm) bir seri haline geleceğini sözlerine eklemiş.Seri ile ilgili bir diğer haber ise Ed Sheeran ile alakalı. Yıllardır Grammy ödüllü müzisyeni diziye katmayı istediklerini belirten Benioff, bu sene ünlü müzisyenin seride konuk oyuncu olarak yer alacağını belirttiği gibi Arya Stark'ı canlandıran Maisie Williams'ın Sheeran'ın büyük hayranı olduğunu da açıklamalarına eklemiş.

Sonuç olarak yıllardır izlediğimiz ve her bölümünü iple çektiğimiz Game of Thrones'un sonuna yaklaştık. Her ne kadar iki sezonu kalan dizinin bu süresi uzunmuş gibi gelse de geire sadece 13 bölüm kaldığını bilmek gerçekten biraz üzücü.. Yine de her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Game of Thrones'un da olmak zorunda..

 
yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.03.2017 15:32 (+2)
3. sezonda bıraktım görüyorumki iyi yapmışım,dizilerin % 80 i diyalogtan ibaretken,1.5 yıl bekletiyorlar insanları,yersen bekliyorsun...
Seviye: 4
babayaro, 14.03.2017 13:44 (0)
Bunu izledikten sonra başka diziden zevk almak çok güç. Çok büyük ihtimal, kitaptaki başka olayları tekrar dizi veya film şeklinde uyarlayacaklar.
Seviye: 6
curse, 14.03.2017 11:45 (0)
bana geliyor sanki bu herifler finali sinama ya taşıyacaklar....
iyi mi olur kötümü olur bilmem........

sadece hissiyat......


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.