Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Game of Thrones

Game of Thrones'un yeni sezonundan ilk görüntüler!

Tam 15 görsel yayınlandı

Ersin Kılıç - 21.04.2017 13:46
Ersin Kılıç - 21.04.2017 00:36
Yaz aylarında gösterilecek olan yeni sezonu için gün saymaya başladığımız Game of Thrones için ilk resmi görüntüler yayınlandı. Daha önce HBO tanıtımında birkaç görsel gördüğümüz ve geçtiğimiz haftalardaki farklı tanıtım videosu ile karşımıza çıkan dizi için tam 15 görsel yayınlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan bu ilk görüntülere baktığımızda dizinin birçok karakterine yer verildiğini görüyoruz. Arada dikkat çeken görseller de var tabi ki. Benim en sevdiğim görsel ise Brienne ve Tormund'un gözüktüğü görüntü oldu. Tormund'un o sevimli sırıtışını bir kez daha görüyoruz burada. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu görsel dışında King's Landing'de Cersei'nin taht görüntülerine yer verildiği gibi kuzeyde ise Sansa ve Jon Snow'a ait görüntüler de kullanılmış. Macerasına devam eden ve hikayede kilit rol oynayan Bran'ı da unutmamak lazım tabi. 16 Temmuz'da başlayacak olan sezonun bu ilk görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
bortozol, 26.04.2017 10:18 (0)
hahaaa rahaahraharararahh .

cersei manitam nasi yakti ama . seviyorum cersei , kalbim tam bir serseriii .

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.