Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 31.08.2015

Mesaj Sayısı: 31

son yorumlar

Diablo 3'ün 2.5.0 güncellemesi yayımlandı

24.03.2017 04:17

Süsleyip püsleyip önümüze koyuyorlar.şu oyuna harcayacağınız vakte yazık edersiniz..3 sene önce 500 paragon + marauder set dh kasıp bıraktım daha da hiç oynamam

The Evil Within 2 ortaya çıktı!

24.03.2017 04:00

Senin kadar seviyesiz trol görmedim..emekleme aşamasındasın canısı..ilk oyunun oynanışı 10 yıl öncesinin mekaniğiydi ve bu yüzden sevilmedi.arkandaki kahve makinası çalışmaya başladı galiba ?

Mass Effect'in tasarımcısı IRKÇI çıktı!

20.03.2017 16:40

Üstün ırk değil üstün birey vardır..Herkes hakettiği ve savaştığı kadar yaşamını kazanır..

The Evil Within 2 ortaya çıktı!

20.03.2017 16:30

Eski oyun gibi oynanış 10 sene öncesinin grafikler yeni nesil çorba gibi oyun yapmasınlarda

Mass Effect Andromeda inceleme puanları hayal kırıklığı yarattı

20.03.2017 16:27

Ne kadar kült olmuş oyun varsa alın içine edin tamam mı.Bir tane gönül rahatlığıyla oynayabileceğimiz istikrarını bozmayan oyun bırakmayın..
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

KONAMI: MGS V, yılın oyunu olacak!

03.09.2015 21:35

Alduin ; o bikiniyle silahlı çatışmaya gitmesi senin algıladığın gibi değil..Quiet çok kötü şeyler yaşamış,büyük yaralar almış geçmişi dramatik bir karakter..bu sebeble çok acımasız ve anarjik bir yandan da içten içe çok duygusal bir karaktere sahip.. bu sebeble böyle bir giyim tarzı var..Kojima MGS gibi bir ciddi yapımı reklamı artsın diye cinsel öğeleri (senin azgın bakış açınla) cinsel anlamıyla kullanmaz..Bu Mgs nin ruhunda olan savaşa ve otoriteye karşı militarist bir anarjist duruşun simgesi bu da oyuna ayrı bir fantezi katar..(senin anladığın fantezi değil)..benim gibi abilere biraz danış sonra casual-gamer kalma küçük velet hadi git biraz level kas..

KONAMI: MGS V, yılın oyunu olacak!

31.08.2015 19:09

Şu bilinçsiz yorum yapanlar yok mu.. adam daha MGS yi bu oyunla ilk kez tanımış,daha mekaniğinden haberi yok, oynasa affedersin nefessiz .... (oynayacak)..gelmiş birde burda 7-8 yıllık elin witcherını üstünlemez mi...Bak arkadaşım MGS 25 YILLIK maziye sahip bir yapıt..Açılışta KONAMİ adı geçerken arkasından KOJİMA PRODUCTİONS ismi ve FOX HOUND simgesi beraber gelirki fox hound bu arada oyun içi bir terimdir..Yani anlayacağın ne seviyede orjinal bir markadır MGS ? işte bu seviyede..The Last of US ın önünde eğilip elini öpeceği bir oyundan bahsediyorum..şimdi bir an önce uza..

KONAMI: MGS V, yılın oyunu olacak!

31.08.2015 19:15

ADAM AĞIR CAHİL...BENCE KİMSE YORUM ATMASIN BIRAKIN ZIPLASIN ŞEBEK MAYMUNU

RE7'nin son çeyreğindeki sahne neden bu kadar etkileyiciydi?

14.02.2017 17:42

Polis dediğin kolsuz olacak arkadaş yasuo gibi olacak..leon ı oldum olası sevmem..bu low polis shotgunla 2 metre ötesindeki zombiye 10 saniye nişane tutturmakla uğraşır tam nişan alır bu sefer zombi buna sarılır geri bıraktığında Ateş eder. Vurdum diye sevinecem derken bi bakmışsın topallarak yürüyor. Gider bu çaylağa yarım saatte green herb ararsın dersin bu bunun canını doldurmaz bi red herb bulup birleştireyim dersin birleştiri dayarsın kendine gelir..hiç unutmam 2000 senesinde 12 yaşındayım.res 2 yi ilk kez oynayacam taktık cd yi bunu silah dükkanı soktuk polis olacak eşşek koca silah dükkanında shotgunlı satıcıyı koruyamadı..resmen ekrana tükürdüm o yaşta nerde sivil koruma nerde teşkilat armayı pazardan almış sanırsın..bu polis olasıca bi save room a girer 2 saat sittin sene çıkmaz uyuşuk uyuşuk save room müziği dinler...neyse res 4 te bu 1-2 capoera figürü öğrendi falan kendine geldi birde rütbe atlamış artık özel görevede yollanıyor falan derken res 5 çıktı geldi ki ne gelme bizim chris(favorim) kolları 56 cm yapmış yağ oranı %5 e çekmiş toprağım bir gün önceden mr.olympia da Sahne almış birinciliği phil heath e kaptırmış ertesi gün Afrika'daki zombi olaylarına el atmaya gelmiş lakin kasları sergilerken sürdüğü yağı üzerinde unutmuş o halde Afrika'ya gelmiş eşşekten düşen sıpa gibi parlıyor maşallah köye girdiği gibi tüm teşkilat zombilerin gözü bizim delikanlıda tabi radyo sesiyle birlikte zombiler sırra kadem bastı..bu oğlan bizi süter diyerek kaçıştı garibanlar derken bize silah tedarik eden emminin başı uçunca çatışma başladı ve kroşeyi geçirince arka arkaya yuvarlanan zombileri hayretle izlerken dedim ki işte aradığım kan bulundu..gel Zaman git Zaman res 5 i adı gibi 5.kez bitirdiğimin ertesi akşamı resident evil 6 nın kutusu elimde evin yolunu tuttum..kapıyı açtım içeri daldım bi ankara gazozu açıp konsolumun başına geçtim..bizim leon çaylaklığı üzerinden atmış hafifde kirli sakal bırakmış..hoşuma gitti kerata 50 yaş üstü haftalık dizi çeker gibi imbd si 6 puanı geçmeyen aksiyon filmi zıçan emektar hollywood yıldızlarına dönmüş bizim eski Uşak..3 saat oynanışı devirdikten sonra oyun res değil resmen piyasada ne kadar silahlı oyun varsa hepsinin bir karışımı oluvermiş..işte o gün bugündür res serisinin geleceğinden çok umutluyum yarın bir gün resident evil adı altında Mars'a yerleşim yapılırsa hiç şaşırmayacağım

KONAMI: MGS V, yılın oyunu olacak!

07.09.2015 13:24

Derin Frekans bence arkadaşa bu kadar uzun yazı yazarak parmaklarını köreltirsin başka da bir kazancın olmaz..Belli ki Mgs'yi daha oynamamış arkadaş..iyi olduğunu düşünebilir ama oynarsa yılın oyunu olabileceğini de düşünecek bence(ha tarzına gitmez beğenmez anlarım o ayrı)..İkimizde dahil Witcher tüm serilerini oynarak(Witcher 2 türkçe yama ile beraber 3 kez bitirdim) MGS yi bu kadar üstün tutuyoruz..arkadaş oynayamamış normaldir...çünkü daha düne kadar Ps Exclusive di Mgs..PP ile multi-platform oldu..şimdi arkadaşa soruyorum ; Witcher 3 ün Metacritic puanı 92 ,Mgs 95..hangisi sence yılın oyunu olmayı hakediyor ? hadi tamam daha belli deil diyelim.. Fallout 4 gelecek belki daha yüksek bir puanla kapatıp yılın oyunu olabilir ama şuan MGS-WİTCHER rekabati sonlanmış durumda...ayrıca GOTY belirlenirken Metacritic gibi bir tanınmış ; oyun otoritelerinin puan ortalaması çıkaran bir sitenin puanı hiç bir şekilde yadsınamaz bunu daha önceki GOTY lerden biliyoruz %40-45 oranında Metacritic Goty belirler...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.