Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
röportaj

Merlin'in Kazanı > Röportaj > Logitech

Gamescom'da Logitech ile oyuncu ekipmanlarının geleceğini konuştuk! - Röportaj

Logitech EMEA baskanı Andreas Schicker röportajı

Merlin'in Kazanı - 18.08.2015 16:28
Merlin'in Kazanı - 18.08.2015 16:28
Gamescom'da Logitech standındaydık ve Logitech EMEA baskanı Andreas Schicker ile oyuncu ekipmanları, Türk oyuncuların tercihleri ve bu ekipmanların geleceği hakkında oldukça hoş bir sohbet gerçekleştirdik.Merlin: Şu sıralar Türkiye'de ismi konulmamış büyük bir ekonomik kriz var. Her geçen gün işsizlik artıyor ve durum iyi değil. Bu kriz ortamı sizin satışlarınızı etkiledi mi? Ne gibi önlemler aldınız?

Schicker:  Şimdilik herhangi bir etkisini göremedik. Evet, bir kriz var ve ileride etkisini gösterebilir ama şu an için bu konuda bir şeyler söylememiz imkansız. Şimdilik işler planlar dahilinde gidiyor.

Merlin: Logitech ürünleri için her zaman yenilikçi fikirlerle geliyor. Uzun geliştirme süreçleri de cabası. Ben "Neden?" diye sormak istiyorum. Neden Logitech ürünlerini geliştirmek için bu kadar çok zaman ve para harcıyor?

Schicker:
Logitech'in geçmişine göz attığımızda her zaman teknolojiye ve yenilikçi fikirlere liderlik ettiğini görünüyoruz. Şimdi de geleceği tasarlıyoruz. Markette bu yenikçi fikirlerimiz ve büyük ürünlerimizle var olmak istiyoruz.

Merlin:
Logitech'ten bir VR cihazı veya başka yepyeni bir cihaz görecek miyiz? Biz Türkiye'de genel olarak Logitech'ten klavyeler, fareler ve kulaklık setleri görüyoruz. Diğer cihazları da yakın zamanda görebilecek miyiz?

Schicker:
Size bulunduğum konum itibariyle sadece oyun ekipmanlarından bahsedebilirim ve oyunla ilgili cihazlar zaten Türkiye marketinde satışa sunuluyor. Ve elbette yeni cihazlar göreceksiniz. Çünkü Türkiye bizim için önemli bir market. Zaten bu yüzden orada güçlü bir takımımız var ve harıl harıl çalışıyorlar.

Merlin:
Türkiye'de son  zamanlarda ekipman pazarında büyük bir rekabet var. Birçok marka artık Türkiye pazarında. Bu rekabet işinizi nasıl etkiliyor?
yorumlar (12)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 3
Nyiragongo, 19.08.2015 10:18 (-1)
Konuya direk kriz var diye girmek baya iyiymiş. Ülkede ki krizin nedeni büyük çoğunlukla siyasi. Yoksa oyuna, oyun ekipmanlarına para verebilen kesimin alım gücünde pek bi değişiklik yok. Yine alıyor herkes alacağını. İşsizlik artıyor demişsin 2015 mayıs ayı raporlarında 0.3 puan düşmüş. Sen hangi kurumdan alıyorsun bu bilgileri. Şu konularda biraz daha hassas olun. Oyun sitesinde siyaset yapmayın. Buraya kafa dinlemeye geliyoruz.
MK Okuru, 20.08.2015 10:58 (0)
Logi mi? Logitech mi? hani bu firmanin ismi Logi olmustu? sizin sitenizden okumustum yanlis hatirlamiyorsam?
MK Okuru, 19.08.2015 12:27 (0)
İşsizlik azalsa dahi, hayat pahalı olduğu için PC almaya güç kalmıyor.
MK Okuru, 19.08.2015 12:27 (+1)
İşsizlik düşmüş mü ? Çağrı merkezlerinde ağır koşullarda mecburen çalışmak, kasiyer ve satış temsilcisi olmak saatlerce canı çıkarak yorulmak kısacası hayatta kalmak için çalışmak işsizliktir. Çünkü geleceği yoktur.
Seviye: 1
Krisotil, 18.08.2015 18:01 (0)
F310 almıştım 4 yıl bozulmadı sonra cimrilik yapıp snopy aldım... snopyle de bi görüşseniz Merlin. Gelicek hakkında ne düşünüyolar. Nasır ve boya tutan parmaklar için ürünlerin yanında krem hediyesi fln olucaktır belki.neler bekliyo bizi.ya parmak ya snopy gidicek logitechten çok daha hayati rol üstlenen bir firma.bekliyorum röportajı =D


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.