Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands'ın açık betası duyuruldu

Açık beta ne zaman?

Ersin Kılıç - 17.02.2017 10:15
Ersin Kılıç - 17.02.2017 10:15
Geçtiğimiz günlerde kapalı betası ile oyuncuların karşısına çıkan ve sabah saatlerinde sistem gereksinimleri de belli olan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için açık beta yapılacağı belirtilmişti. İşte Ubisoft yaptığı açıklama ile bu açık betanın tarihlerini duyurdu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan bu açıklamaya göre oyunun herkese açık olan betası 23 - 27 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Özel görevlerin bulunacağı bu açık betada ayrıca daha önce açıklandığı gibi yeni bir bölge de bulunacak. Yani kapalı betada karşımıza çıkan bölge dışında yeni bir bölgeye daha açık betada gidebileceğiz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ghost Recon Wildlands'ın 7 Mart'ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacağını da hatırlatalı. Oyunun açık betası için yayınlanan tanıtım videosu ise şu şekilde;


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.