Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Guilty Gear Xrd: Revelator

Guilty Gear Xrd: Rev 2'nin çıkış tarihi açıklandı

Bir sonraki ay yeni dövüş oyunumuz geliyor

Hürcan Köse - 17.03.2017 10:08
Hürcan Köse - 17.03.2017 11:07
PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformlarına çıkacak olan Guilty Gear Xrd: Rev 2'nin Batılı oyuncular için çıkış tarihi sonunda Aksys Games'in yaptığı resmi açıklama ile belli oldu. 2.5 boyutlu yeni dövüş oyunu 26 Mayıs'ta Kuzey Amerika PSN'ine sahip olan oyuncularla buluşacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun standart sürümü 39.99 dolar etiketi ile satılırken, eğer Guilty Gear Xrd: Rev'e sahip bir oyuncuysanız bu yeni oyuna 19.99 dolarlık bir yükseltme ile sahip olabileceksiniz. Aslında bir genişleme paketi niteliğinde olan Rev 2 oyuna yeni karakterler, bölümler ve hareketler ekliyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun Avrupa çıkışı henüz belli değil ancak Amerika sürümünün 26 Mayıs'ta yerelleştirilmiş bir şekilde çıkacağını düşünürsek Avrupa sürümünün de çok uzakta olmadığını söyleyebiliriz. Kendine has bir tarzı ve oyun mekanikleri olan Guilty Gear'ı henüz denemediyseniz Rev 2 çıkmadan oyunun standart sürümünü PSN'de bulabilirsiniz.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.