Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Hayatını kaybeden yayıncıya Twitch'te cenaze töreni!

Hem de 9000 kişi izlemiş..

Ersin Kılıç - 11.10.2016 11:58
Ersin Kılıç - 11.10.2016 11:57
Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz bir haberde hayatını kaybeden profesyonel bir espor oyuncusu ve yayıncısı olan Phillip “Phizzurp” Klemenov'dan bahsetmiştik. H2K oyuncularından biri olan Phillip “Phizzurp” Klemenov, Colorado'da geçirmiş olduğu bir araba kazası sonucu hayata gözlerini yummuştu. Arkadaşları ile yemek yedikten sonra bir araba kazası geçiren Klemenov, bu kazadan sadece saatler önce Twitch üzerinden yayın bile yapmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte oyuncunun cenaze töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. İşin ilginç olan tarafı ise bu cenaze töreninin Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanması. Klemenov'un kendi kanalı Phizzurp üzerinden tamamnı yayınlanan bu cenaze törenini tam 9000 kişi izlemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açıkçası her görüşe saygılı olmak gerekiyor tabi ki ama Twich sanki bu tarz bir tören için uygun bir platform gibi gelmiyor bana. Canlı yayın sırasında gelen yorumlar olumlu gözükse de internet ortamında her zaman enteresan yorumları görmek mümkün olduğundan yaşanacak en ufak bir tatsızlık bile böyle bir törene gölge düşürebilirdi. Siz ne düşünüyorsunuz?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.10.2016 06:34 (0)
Bence güzel birşey böyle olması Türkiye değil ki orası saçma sapan laf edilsin adam ölmüş sevenlerinin de son defa onu izleyişi olmuş. Bence güzel bir uygulama olmuş.
MK Okuru, 11.10.2016 20:47 (0)
MK Okuru, 11.10.2016 16:26 (0)
MK Okuru, 11.10.2016 14:24 (0)
vasiyetidir belki... vasiyeti olduğu sürece çiftetelli bile çalarlar bunu unutma !
Seviye: 3
Grandmasterman, 11.10.2016 13:33 (+1)
Sosyal medyaya yediği yemeğin resmini bile çeken insanlardan sonra bu bana o kadar tuhaf gelmemeye başladı. Bazı şeylerin özel ve içten kalması gerektiğini düşünüyorum. İnsan her yaptığını başkalarıyla paylaşmamalı, başkalarının beğenileyle değil biraz da kendi kendini mutlu etmeli. Kısaca dünyadaki en önemli olaylardan biri olmuşken bunu öldükten sonra bile başkalarıyla paylaşmak bana absürt geliyor. Yakınlar akrabalar ve yakın arkadaşlar bir tören için yeterlidir kanımca. Bu arada böyle bir uygulamayı ölen kişinin isteyip istemediği belli değilken yukarıda bahsettiğim zihniyetteki insanların böyle bir şey yapması biraz saygısızlıktır diye düşünüyorum.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.