Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

Hello Games: "No Man's Sky bir hataydı."

Hacklendiler herhalde?

Hürcan Köse - 28.10.2016 16:49
Hürcan Köse - 28.10.2016 16:49
Artık No Man's Sky'ın nasıl büyük bir başarısızlık örneği olduğuna dair bir şey söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum. Oyunu sevebilirsiniz, saatlerce oynamış olabilirsiniz, birkaç saat daha oynayacak olabilirsiniz ama sonuçta objektif olarak oyunun bir başarısızlık örneği olduğunu söyleyebiliriz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

No Man's Sky'ın yapımcısı olarak tanıdığımız Hello Games'in resmi Twitter hesabından bugün "No Man's Sky was a mistake" diye bir tweet atıldı. Yani "No Man's Sky bir hataydı." Elbette bu çok büyük ihtimalle bir hacklenme sonucu ortaya çıkan bir tweet idi. Birkaç saat sonra bahsi geçen tweet kaldırıldı. İnsanlar dalgasını geçti, kimisi oyunu beğendiğini ve bir hata olmadığını söyledi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Miyazaki'nin "Anime was a mistake" capslerine güzel bir gönderme de yapmışlar. İlginç bir olaydı. Gerçekten Hello Games yapmış olsaydı ne gibi şeylerle karşılaşırdık gerçekten merak ediyorum. Bahsi geçen tweeti aşağıda görebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (15)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 30.10.2016 14:57 (0)
MK Okuru, 30.10.2016 00:48 (0)
bazen ne kadar ertelensede olmayacaksa olmuyor ama ertelenince laf edenlere çok ayıp, oyunu bu hale getirenler onlar
MK Okuru, 29.10.2016 20:27 (0)
MK Okuru, 29.10.2016 08:29 (+1)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.