Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Arif ve 216

Her Şey Çok Güzel Olacak filminin devamı geliyor!

Cem Yılmaz bombayı patlattı

Ersin Kılıç - 20.04.2017 15:20
Ersin Kılıç - 20.04.2017 15:19
Yeşilçam'ın krize girmesinden sonra özellikle doksanlı yılların ikinci yarısına kadar Türk Sineması oldukça sıkıntılı dönemler geçirmişti. Eşkiya ile birlikte tekrar yükselişe geçen sinemamızın o dönem, en özel işlerinden birisi de Her Şey Çok Güzel Olacak filmiydi. Cem Yılmaz'ın ilk sinema deneyimi olan ve çıktığı dönem göz önüne alındığında iyi bir seyirci rakamına da ulaşan film için Cem Yılmaz'dan sürpriz bir açıklama geldi.

Şu sıralar Arif ve 216 filminin hazırlığında olan ve oyuncuları açıklamaya devam eden Cem Yılmaz, kendi Twitter hesabı üzerinden önemli bir açıklama yaptı. Filmin başrol oyuncularından biri olan Mashar Alanson'u da bu mesajına dahil eden Cem Yılmaz "Önümüzdeki yıl, Her Şey Çok Güzel Olacak filmimizin 20. yılı! 20. yıl şerefine bi 40 dakikalık orta metraj özel bir film düşünüyorum. Yakışır :)" mesajını paylaştı.

Tam metraj olmasa da filmin devam duyurusu beni oldukça sevindirdi. Hala izlemediyseniz Cem Yılmaz'ın oynadığı en iyi filmlerden biri olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ne diyelim; "En azından hayattayız, bu da birşey be abi!"


yorumlar (25)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2017 17:31 (0)
dün televizyonda yanınlandı orada izledim harbiden güzel bir filmmiş. devamı gelse güzel olur.
MK Okuru, 24.04.2017 03:40 (0)
Biraz Altan biraz da Nuri olduğum bu aciz hayatımın yegane filmidir. Geçmişim ve geleceğim arasında gidip-gelen bir tür ritüel gibi periyodik olarak izlerim.


Sen..sen insan değilsin biliyo musun..
Sen insan suretinde bi hayvansın !
Abi, bak mevzuyu bilmiyosun bi konuşma ya...
MK Okuru, 20.04.2017 15:42 (0)
Amacım kötülemek değil yurttaş;''Herşey'' bitişik değil,''Her şey'' olarak ayrı yazılır.Birçok hata daha var ama yeri değil,dikkat gösterelim sadece.(Takıntı)Kusurum varsa affola.Saygılar...

Özledik bu tür filmleri,güzel anımsama ve seyir olacak. :)

Seviye: 3
_giray_, 20.04.2017 22:51 (0)
Parası bitmiş ^^
Ama güzel bir filmdi, böyle "bittersweet" bir sonu ( Türkçesi aklımda değil.) vardı, Ali Baba ve 7 Cüceler filmi gibi de cıvık değildi. Ancak bir gerçek var ki o da yıllar geçtikçe Cem Yılmaz filmlerinin kalitesinin düştüğüdür. Pek umutlu değilim, ama bu kısa olacakmış, belki eskisi gibi olur.
MK Okuru, 20.04.2017 21:52 (0)
Cem Yılmaz'ın yaptığı en iyi filmdir. Diğer filmleri gibi basit değildir.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.