Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Fast and Furious Serisi

Hızlı ve Öfkeli 8'in yeni fragmanı yayınlandı

Tüm filmi gördük maşallah

Ersin Kılıç - 10.03.2017 10:35
Ersin Kılıç - 10.03.2017 11:34
10 filme kadar devam edeceği daha önce açıklanan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni halkası'nın gösterime girmesine neredeyse bir aylık bir süre kaldı. Aralık ayında ilk fragmanı yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 8'in (The Fate of the Furious) ikinci fragmanı da yayınlandı.

Fragmana baktığımızda film hakkında yapılan açıklamalar ve ilk fragmanda da net bir şekilde gördüğümüz Dominic Toretto'nun ailesine sırtını dönmesinin bir kez daha vurgulandığını görüyoruz. Charlize Theron'un rolü hala gizemini korusa da aslında hikayenin diğer filmlerinde de Dom'un peşinde olduğu fragmanda dahi gösterilmiş. Yani Dom'un biraz mecburen bu karşı tarafa geçtiğini söyleyebiliriz.

Fragmanda The Rock ve Jason Statham işbirliği de gözler önüne seriliyor. Aslında söyleyecek anlatacak çok şey var. Çünkü fragmanda neredeyse filmin hikayesi, işleyişi en önemli sahneleri herşey gösterilmiş. Bu nedenle keyfinizi kaçırmak istemiyorsanız izlemenizi açıkçası tavsiye etmiyorum. Bu serinin ve son dönemde bazı filmlerin fragmanlarının neden bu kadar çok şeyi açık ettiğini hala anlayabilmiş değilim.

Vin Diesel, Charlize Theron, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, Elsa Ptaky, Scott Eastwood ve Kurt Russell gibi oyuncuların yer aldığı film 14 Nisan'da gösterime girecek.

yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 3
Masterlee, 10.03.2017 20:06 (0)
MK Okuru, 12.03.2017 20:14 (0)
ilk 3 filmi güzeldi. Gerisi saçmalık. Şehrin ortasında kasa çekme - göktelenler arası arabayla atlama - ve şu anda torpidoyu eliyle müdahale etme (: şu sahneleri türk filmlerinde yapsalar yerin dibine sokarlar...
MK Okuru, 11.03.2017 15:23 (0)
şu film cehenneme melekleri yada transformersla birleşsin bari de kurtulalım böyle saçma aksiyonlardan :D
MK Okuru, 11.03.2017 14:16 (0)
6 ile sıçtılar 7 ile tüy dktiler 8 ile sıvama aaşmasına geldiler tebrikler!


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.