Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > HyperX

HyperX, Intel Extreme Masters için ESL ile yeniden güçlerini birleştirdi

HyperX 5. kez destekçi olmaya geliyor

Hürcan Köse - 21.04.2017 13:42
Hürcan Köse - 21.04.2017 13:42
Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperX, Intel Extreme Masters’ın 12. sezonu için ESL ile güçlerini bir kez daha birleştirdiklerini ve etkinliğin çevre birimleri ve bellek ürünleri partneri olacağını duyurdu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yüksek performanslı HyperX kulaklıkları, klavyeler, fare ve bellekleri profesyonel oyuncular tarafından hem antrenmanlarda hem de turnuvalarda kullanılacak. HyperX, IEM ile 8. sezonda başlayan birlikteliğini 5 yıldır sürdürüyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

ESL Pro Gaming Başkan Yardımcısı Michal Blicharz, “Yıllardır başarılı bir ilişki kurduğumuz HyperX ile tekrar bir araya geldiğimiz için mutluyuz” diyerek, son 4 yılda HyperX’in Intel Extreme Masters ile mükemmel uyum sağladığını ve önümüzdeki dönemde birliktelik bağının güçlenerek daha da ileriye taşınacağını söyledi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

“HyperX, yarışmacıları ve katılımcıları en yüksek kalitede oyuncu kulaklıkları, klavyeler ve farelerle donatmaktan gurur duyuyor ve Intel Extreme Masters'a desteğini sürdürüyor” diyen HyperX Global Stratejik Pazarlama Müdürü Anni L. Gerard, “ eSpor büyümeye devam ediyor ve biz de oyuncular için ürettiğimiz ödüllü ürünlerimizle, oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımalarında destek olmaya devam ediyoruz” dedi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Intel Extreme Masters’ın ilk etkinliği Sydney’de düzenleniyor. Etkinlikte HyperX deneyimini yaşatacak stantlar ve aktiviteler katılımcıları bekliyor. eSpor severler Intel Extreme Masters Sydney’in parçası olarak, HyperX’in sponsor olduğu SK Gaming, Renegades ve Vici Gaming gibi takım ve oyuncularla birlikte ürünleri deneyimleme imkanı bulacaklar. 

Bu bir basın bültenidir.


yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.