Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Infinite Warfare'in beta tarihi ve fragmanı geldi

Fütüristik savaşa çok az kaldı

Hürcan Köse - 05.09.2016 16:43
Hürcan Köse - 05.09.2016 16:42
Battlefield 1'in betası ile ortalığı kasıp kavurduğu şu günlerde oyuncuların büyük bir kısmı da aynı zamanda Call of Duty serisinin en yeni üyesi olan Infinite Warfare'in betasını bekliyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz günlerde yapılan büyük duyuru ile beta tarihi de açıklandı. Açıklamaya göre oyunun betası 14 Ekim'de başlayacak. Activision'ın açıklamasına göre oyunu PlayStation 4 platformunda ön sipariş eden kullanıcılar betaya erken erişim hakkı kazanacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ana oyun 4 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 05.09.2016 20:15 (0)
Bu oyuna kötü diyen kişiler bf fanı olanlardır.hayal kırıklığı olabilir ama kötü asla değildir.Gelecek temasını çok iyi işlemişler.bf1 çok iyi olsa da yinede cod
MK Okuru, 05.09.2016 17:50 (0)
Şimdi bu oyunu yerden yere vurmaya başlar bizim BF fanboyları. Oyunu neden bu kadar eleştiriyorsunuz ki gelecek teması sevenler için güzel bir oyun olmuş star wars ve destiny oyunlarını sevenler bu oyunuda sevecektir. Tamam ben veledim veletlikten kurtulmak için oyunu eleştirip BF forever diyorum.
MK Okuru, 06.09.2016 13:11 (0)
hey gidi call of duty. sen ilk çıktığında efsaneydin. nasıl oynardık dx 9 du ama kraldı.
Seviye: 5
warehouseman, 06.09.2016 07:46 (0)
Katılmayacağım ve bu seneki COD oyununu kesinlikle almayı düşünmüyorum.
BF1 pre-order yaptım,heyecanla çıkmasını bekliyorum.Açık beta bile çok zevkli tek harita ve kısıtlı silah olmasına rağmen.
MK Okuru, 06.09.2016 04:13 (0)
fragman ağızdan su damlatırcasına olmu$ filan iyi güzel de, karde$im pc de "hack" olayını bitirmediğin sürece en kral oyunu yapsan bile hileciler yüzünden monitörü kırası geliyor insanın.
heyecan ile aldığın oyunu daha ilk haftasından açmak istemiyor oluyorsun.
MK Okuru, 06.09.2016 00:34 (0)
kimsenin heyecanla beklediği falan yok herkes mw remastered için alacak ve büyük ihtimal yüzüne bile bakmayacak bu oyunun.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.