Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Silent Hill

İptal edilmiş Silent Hill oyunundan bir görsel paylaşıldı

Pyramid Head'i yaratan ellerden hem de...

Hürcan Köse - 17.03.2017 09:45
Hürcan Köse - 17.03.2017 10:45
Team Silent'ın dağılması, Konami'nin deyim yerindeyse yoldan çıkması ve daha birçok karışıklık yüzünden kenarda köşede kalıp, farklı denemelerle hayata döndürülmeye çalışan ancak yürüyen bir ceset olmaktan kurtulamayan Silent Hill için bugün sürpriz bir şekilde, yeni bir görsel ile karşılaştık.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Serinin ilk oyunundan beri o kendine has görünümlere sahip yaratıkları tasırlayan Masahiro Ito, resmi Twitter hesabından 2013 yılında geliştirilen bir Silent Hill oyununa ait olduğunu söylediği bir görsel paylaştı. Pyramid Head gibi ikonik bir karakteri yaratan Usta Ito, maalesef görselin yüksek çözünürlüklü bir versiyonunun bulunmadığını söyledi. Ancak bu bile uzun zamandır eski Silent Hill havasını arayan bizler için yeterlidir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ancak bu görseli P.T. - Silent Hills ile karıştırmamak gerekiyor. Çünkü kendisi açık bir şekilde o projede yer almadığını, bu görselin başka bir oyuna, yeni bir Silent Hill'e ait olduğunu söyledi. İptal edilmese ortaya neler çıkardı kim bilir. Görsel ve tweet'i aşağıda görebilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.03.2017 12:02 (0)
Silent Hill The Beggining story demiş. Heralde o Silent Hill kasabasının o hale nasıl geldiğini konu alıcaktı oyun.. Ulan konami..
MK Okuru, 17.03.2017 18:51 (0)
MK Okuru, 17.03.2017 13:12 (0)
Fox Engine ile eski Silent Hill serilerinden en azından bir tanesini remake yapsalar bomba olurdu ama nerdeeee.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.