Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Dizi

John Constantine animasyon dizisi olarak geri dönüyor!

Matt Ryan yine başrolde

Onur Güner - 09.01.2017 22:12
Onur Güner - 09.01.2017 22:12
DC evreninin melek ve şeytanlarla bir arada olduğu ve doğaüstü olayları çözüme kavuşturan karakteri John Constantine ilk önce NBC tarafından dizi haline getirilmiş fakat düşük reytinglerden dolayı 13 bölümün ardından yayından kaldırılmıştı. Her ne kadar John Constantine hayranları dizinin geri gelmesini isteseler de maalesef hiçbir gelişme yaşanmamıştı. Ama TheCW kanalı bir hamle yapmış ve Constantine dizisinde de başrol oynayan Matt Ryan'ı konuk oyuncu olarak Arrow dizisine dahil etmişti. Birkaç bölüm de olsa John Constantine'yi tekrar görmüştük. Ardından ortaya söylentiler çıkmış ve TheCW bu karaktere özel dizi yapacağı söylenmişti. Bu söylentiler birinci ağızdan doğrulandı fakat John Constantine televizyon dizisi olarak değil bir animasyon dizisi olarak geri gelecek ve televizyonda yayımlanmayacak. Söylenene göre animasyon dizisinin 1 sezonu 6-7 bölümden oluşacak ve bölümlerin dakikası da 10'ar dakika olacak. Bölümler ise TheCW kanalının dijital platformu TheCW Seed üzerinden yayımlanacak.Ayrıca animasyon dizisindeki John Constatine karakterini ise yine ünlü aktör Matt Ryan seslendirerek hayat verecek. Ancak tabii ki karakterin hayranları bununla yetinmediler ve kanalın bu karaktere ait özel televizyon dizisi yapmasını istediler. TheCW başkanı Mark Pedowitz ise şu anda kanalın planları arasında bunun yer almadığını ve Arrow dizisinde de karakterin yakın zamanda gözükmeyeceğini söyledi. Ama Mark Pedowitz'e göre bu hiçbir zaman gözükmeyecek anlamına gelmiyormuş. Yani bir açık kapı var ve umarız John Constantine o açık kapıdan girerek TheCW ekranlarında yerini alır.
yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.01.2017 18:41 (0)
Ben diziyi çok beğenerek izliyordum kaldırılmasına baya içerlemiştim.Keanu Reeves kıyaslayanlar varda adam çizgi romanda sarışın bir karakter ve dizide karakterin hakkını veriyordu.
MK Okuru, 10.01.2017 10:05 (0)
yazıklar olsun o kadar cringy ergen dizisini yayına aldınız bunu koymuyorsunuz ama reyting yapmıyor tabi aptal ergenler izlemeyince
Seviye: 2
Silmak, 10.01.2017 05:47 (0)
en sevdiğim karakterlerden birisi constantine reis ama 6 bölüm 10'ar dakika ne yahu ? bir sezonu toplam 60 dakika yani standart bir dizinin bir bölümü kadar mı edecek ? ayıp.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.