Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Kerbal Space Program

Kendi uzay geminizi tasarlamak ister misiniz?

Kerbal gemileriniz gerçeğe dönüşüyor

Furkan Sakoğlu - 03.03.2015 10:10
Furkan Sakoğlu - 03.03.2015 10:09
Kerbal Space Program'i bilenler bilir, bilmeyenler için kısaca belirtelim, Kerbal kendi uzay gemilerinizi tasarlayıp güneş sisteminde keşfe çıkabileceğiniz devasa bir uzay simulasyonu, oyun o kadar gerçekçi ki, NASA oyunun resmi partneri olmayı kabul etmiş. Hatta NASA mühendislerinden biri onca yıllık NASA çalışanı olduğunu belirterek, Kerbal Space Program'ın astrofizik açısından kendisini NASA'dan daha çok geliştirdiğini söylemişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kerbal Space Program yazının başında da belirttiğimiz gibi kendi geminizi tasarlamanıza imkan veriyor. Öyle ki koca gemiyi LEGO'lar gibi parça parça birleştirmek ve ağırlık, güç hesapları yapmak zorundasınız. EUCL3D sitesi ise yapmış olduğunuz tasarımları gerçeği dönüştürmeyi vaat ediyor. Yaptığınız tasarımı şuradan EUCL3D'ye göndererek geminizin 3 Boyutlu baskısını satın alabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.03.2015 21:23 (0)
oyunu biraz fazla abartmış gibisiniz merlin :D ksp evet simulasyon ama orbiter'in yerini tutamaz :D herhalde scott manley abimizin 1 numaralı nasa astronotu olması gerekir şahsen kendisi oyunun en sağlam oynayanı
MK Okuru, 03.03.2015 14:13 (0)
Kardeş iyi güzel demişsin de sadece ABD'ye gönderebiliyoruz diyorlar sitede

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.