Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Tick

Kene, sonunda kostümü ile göründü

KAAAAAAAAAŞŞIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK

Hürcan Köse - 13.03.2017 10:20
Hürcan Köse - 13.03.2017 11:19
Fox Kids ve Jetix. Bu iki kelimeyi duyduğunuz anda boğazınıza bir şey takılıyorsa, gözlerinizden birkaç damla yaş süzülüyorsa ve aklınıza eski günler geliyorsa, gelin hep beraber sarılalım ve bir mutluluk çemberi oluşturalım. Çünkü eski günlerin efsane kahramanı Kene, yeni dizisi ile çok yakında geliyor.

Dizi haberini çok önceden aldığımız Kene'nin ikonik mavi kostümünü daha önce ayrı olarak görmüştük. Ancak kostümü ilk kez, Kene'yi canlandıracak olan Peter Serafinowicz'in üstünde detaylı bir şekilde görüyoruz. İkonik kahraman duruşunu da sergileyen Kene'nin yanında tek eksik Güve Adam Arthur. (Beyaz Güve de olabilir, ismini hatırlayamıyorum.)Bu yılın sonraki dönemlerinde Amazon Prime'da gösterilmeye başlayacak olan Kene, ayrıca orijinal seriden Dot Everest, Superian, The Terror ve Ms. Lint gibi karakterlere de ev sahipliği yapacak.
yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
rclank93, 14.03.2017 01:36 (0)
daha ne kadar berbat habercilik yapmaya devam edeceksiniz? Pilot bolum yayinlanali cok oldu ve her Arthur bile kostumuyle gorundu. Birseyden haberiniz olmadan habercilik yapiyorsunuz
MK Okuru, 14.03.2017 21:34 (0)
yaş 29, sanki hatırlıyorum böyle bir şeyler ama tam emin olamadım. ama vardı sanki. sevmezdim diye hatırlıyorum. daha çok Rocko's Modern Life dönemi sanırım bu. Rocko's Modern Life hastasıydım tabi.
MK Okuru, 14.03.2017 07:11 (0)
Bu nasıl habercilik ya. Dizinin pilot bölümü kostüm vb. her şey çıkalı 1 sene oluyo. Geçen mayısta çıktı dizinin ilk bölümü kostümleri her şeyini de gördük.
MK Okuru, 13.03.2017 19:35 (0)
geçen sene pilot bölümünde gördük zaten neyin kafasını yaşadın çok merak ediyorum


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.