Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Galeri

Keşke böyle olmasaydı dediğimiz 2016 olayları

Film, dizi ve oyunlarda yaşananlar

Merlin'in Kazanı - 16.12.2016 11:58
Merlin'in Kazanı - 16.12.2016 11:58
2016 yılında gerek oyun gerekse de sinema ve televizyon tarafında birçok olay yaşandı. gerek senaryo gereği gerekse de gerçek hayatta yaşandığına üzüldüğümüz olaylar ile karşılaştık. İşte Gizmodo ekibi bu konuda bir yazı hazırlamış ama bizim de bu yazıya tabi ki bazı eklentilerimiz olacak. Peki 2016'da dizi, film ve oyunlar bazında keşke olmasaydı dediğimiz olaylar neler?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Dikkat: Yazı içeriği 2016 yılında yayınlanmış olan bazı dizi ve filmler hakkında spoiler içerebilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kojima vs KonamiBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu yıl oyun tarafında şüphesiz en çok konuştuğumuz olaylardan biri oldu Kojima ve Konami ayrılığı. Her ne kadar temelleri bir önceki sene atılmış olsa da iki taraf arasındaki bağlar bu sene içerisinde tam olarak koptu. Açıkçası bu ayrılıktan üzüldüğümü söylemem zor. Sonuçta Kojima'yı MGS serisi dışında yapımlarda görebileceğiz. Asıl üzücü olan taraf ayrılığın bu kadar sansasyonel bir şekilde yaşanmasıydı sanırım. O nedenle bu ayrılık ilk keşkelerimiz arasına giriyor.


yorumlar (39)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 3
alpilkay, 16.12.2016 13:49 (0)
keşke ps4 almasaydım. sony ps4 pro kazığını hiiiiç unutmayacağım.
MK Okuru, 17.12.2016 09:26 (0)
Iyide CDPR kesin bir dille witcher serisi bitti demedi ki sadece geraltın hikayesi bitti dedi.
MK Okuru, 21.12.2016 16:11 (0)
Üzgünüm ama yazdığınız Suicide Squad ve Batman vs Superman yorumuna kesinlikle katılmıyorum. Batman vs Superman Filmini abartısız 4 kere izlemeye çalıştım her birinde bıraktım o kadar sıkıcı, ağır işleyen bir filmdi. Hele Christian Bale'den sonra gelen hödük tam fiyaskoydu. Suicide ise mükemmeldi.
MK Okuru, 16.12.2016 16:46 (0)
Keşke AC serisi son bulup Açık dünyalı ve POP WW havasını verecek seri gelseydi. Keşke BattleF, COD, gibi tamamen öldürmeye yönelik hiçbir amaca hizmet etmeyen ve senaryosu 0-6 yaş grubu olan oyunlar yerine POP, DMC, Witcher, Castlevania tarzı oyunlar gelse. Keşke Türkiye oyun end..sine destek verse
Seviye: 3
Arcade Fire, 16.12.2016 12:56 (+1)
Keşke sadece oyunlardaki olaylar için keşkeyi kullanabileceğimiz bir yıl olsaydı.

----------------------------------------

Ah aklımdan neler neler geçti de yeri burası değil işte :(
MK Okuru, 18.12.2016 08:33 (0)
Bence film çok güzel herkes bu filmi beğenmiş sadece beklenti düşük oldu ama olsun belkide sende sorun vardır neyse belki Suicide squad2 beklentinin üzerinde olur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.