Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Kingdom Hearts

Kingdom Hearts 2.8'in ilk 15 dakikasını görmek ister misiniz?

Aqua'nın hikayesindeki boşluğu doldurmaya az kaldı

Hürcan Köse - 12.01.2017 09:50
Hürcan Köse - 12.01.2017 09:50
Square Enix'in, Final Fantasy ve Disney evrenlerini birleştirmesi ile ortaya çıkan, daha sonrasında kendine has epik bir maceraya dönüşen Kingdom Hearts'ın yeni 'ara oyunu' veya paketi Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, bizlere Birth By Sleep'ten sonra Aqua'nın başına gelen olayları anlatacak ve aradaki boşlukta nelerin meydana geldiğini görmemizi sağlayacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

PurePlayStation'ın çektiği aşağıdaki videoda oyunun ilk 15 dakikasını görebiliyoruz. Öncelikle o tanıdık tema müziğini duyuyor ve ardından görkemli bir açılış videosu ile kontrolü tekrar Aqua'ya veriyoruz. Oyuna direkt olarak Cinderella'nın dünyasında, ancak bu dünyanın karanlık bir versiyonunda başlayan Aqua, bir şeylerin gerçekten ters gitmekte olduğunun farkında ve içindeki bu kötü hissin kaynağının kaleden geldiğini biliyor. Daha fazla lafı uzatmadan sizleri bu 15 dakikalık yarı oynanış - yarı sinematik video ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 22:57 (0)
Videoda merlinin şapkasında türk bayrağı var as bayraklari as as as

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.