Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Little Nightmares

Little Nightmares için interaktif video geldi

Oyunun atmosferi sağlam

Ersin Kılıç - 20.04.2017 16:16
Ersin Kılıç - 20.04.2017 16:16
Namco Bandai'nin yaklaşık bir yıl önce duyurusunu gerçekleştridiği Little Nightmares, ardı ardına gelen medyalardan sonra biraz daha gün yüzüne çıkmaya başladı. Firma yayınladığı interaktif video ile oyunun nasıl bir işleyişe sahip olduğunu da gözler önüne sermiş.  Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

28 Nisan'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan oyunun bu interaktif videosunda oyunda da yöneteceğimiz karakter olan Six'in kontrolünü bir nevi elimize alıyoruz. Birkaç kısımdan oluşan oyun anında yapacağımız farklı seçimler ile ilerlememiz gerekiyor. Tabi yanlış seçimler en baştan başlamamıza da neden olabiliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Üstelik kayıt olup bu demoyu tamamlayabilirseniz oyun çıktığında bedava bir indirilebilir içeriğe de kavuşacaksınız demektir. Açıkçası ben oyunun tarzını ve sunumunu beğendiğimi söylemeliyim. Bu interaktif sunuma buraya tıklayarak ulaşabilir ve oyunun nasıl bir işleyişe sahip olacağını az da olsa görebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.