Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Logan

Logan'dan Güzel ve Çirkin'e başarılı bir gönderme

Bize böyle reklamla gelin..

Ersin Kılıç - 16.03.2017 15:15
Ersin Kılıç - 16.03.2017 16:15
Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren Wolverine serisinin son halkası Logan, hem konusu hem de işleyişi ile büyük beğeni topladı. Nitekim bunun sonuçlarını gişe rakamlarına net bir şekilde görebiliyoruz. Film gösterime girdiği hemen hemen tüm ülkelerde üst sıralara oynamış durumda.

Yine aynı dönemde gösterime giren bir diğer film ise Disney'in unutulmaz hikayesinin yeniden uyarlanmış hali olan Güzel ve Çirkin. Emma Watson'ın başrolünde oynadığı film, bu türü seven seyirciler için gayet iyi bir seyre sahip. "Peki ama Logan ile bu filmin alakası ne?" dediğinizi duyar gibiyim.

İşte Hala gösterimde olan Logan filmi için yeni bir televizyon reklamı daha yayınlandı ve bu reklamda başarılı bir şekilde Güzel ve Çirkin'e gönderme yapılmış. Filmin sakin sahneleri ile başlayan bu reklamda ilk olarak "Bazıları güzeli görmek ister" mesajı ile karşılaşıyoruz. Daha sonra ise "Ama siz çirkini (canavar) görmelisiniz" mesajı ile birlikte logan'ın o hırçın tavırlarına ve filmin aksiyon sahnelerine yer verilmiş. Sizce de çok güzel bir reklam değil mi?

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.03.2017 20:48 (0)
Logan'ı 5 kere izledim. imkan olsa her gün gider izlerim. bu filmden kurtulamıyorum yardım edin :D


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.