Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 Voidu'da satışa çıktı

New Bordeux'a gidiyoruz

Ersin Kılıç - 07.10.2016 11:56
Ersin Kılıç - 07.10.2016 11:56
Eğlenceli oyunları en uygun fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Voidu, bu kez MAFIA III oyununu ve paketlerini, oyun severlerin beğenisine sundu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

MAFIA II oyunu ile büyük bir başarıya imza atan 2K Games, MAFIA III ile yeniden üst sıralara çıkacakmış gibi görünüyor. Hangar 13 tarafından geliştirilen oyun, gerek grafik, gerekse oynanış tarzı bakımından çok daha gelişmiş olan oyun, 1968 yılı New Bordeaux şehrinde geçiyor.
New Bordeaux şehrinde geçen MAFIA III’te, karanlık geçmişinden kurtulmak isteyen ve bu sırada the black mob adında ki vekil ailesi İtalyan mafyası tarafından yok edilen ve kendine yeni bir aile kurmaya ve bunu yapanlardan intikamını almaya and içen Lincoln Clay karakterini canlandıracaksınız. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen oyun mağazası olan Voidu’nun katalogunda yerini alan MAFIA III oyunu 179 yerine sadece 132 TL! Oyunseverler buraya tıklayarak en uygun fiyata oyuna sahip olabilirler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Basın BülteniBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 09.10.2016 11:07 (0)
Steam fiyatına aral etki ediyorsa voidu nasıl bu fiyata satıyor? Demek steam de ayak yapıyor istese uyguna verir. Oyunun ederide 70-80 fazla değil.
Seviye: 2
Rahro Uth, 07.10.2016 20:27 (0)
ha 180 ha 130 hiç fark etmez. 70, maksimum 80tl üstü bir oyuna verilmez bence.
MK Okuru, 07.10.2016 14:18 (0)
Mafia incelemeniz ne zaman yayınlanacak acaba ?

----------------

Haftasonu yayınlanacak

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.