Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 dünyasına bu videoda göz atıyoruz

New Bordeaux nasıl bir yer?

Ersin Kılıç - 12.08.2016 10:47
Ersin Kılıç - 12.08.2016 10:47
Son olarak Vito odaklı bir video ile karşımıza çıkan Mafia 3 için yeni bir video daha yayınlandı. Oyunun bu videosunda ise New Bordeaux'nun bölgelere ayrılmış olan haritası ve nasıl bir yer olduğuna dair ipuçları ile karşılaşıyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu yeni video The World of New Bordeaux video serisinin de ilk videosu olma özelliği taşıyor. Yani gelecek olan yeni videolar ile oyunun dünyasını çok daha yakından tanıma şansına erişeceğiz. Videonun açıklaması ise şu şekilde;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

“The World of New Bordeaux – City Districts” fragmanında ana karakterlerimizin evim dediği şehirdeki farklı mahallelerde bir gezintiye çıkacak ve İtalyan mafya babası Sal Marcano’nun yönetimi altındaki gizli yeraltı ağına bir göz atacaksınız. Frisco Fields’ın özenle biçilmiş çim bahçelerinden Lincoln Clay’in Delray Hollow’daki evine kadar pek çok yeri görecek ve yüzeyin altında ne tür suç aktivitelerinin döndüğünü fark edeceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.08.2016 15:50 (0)
0:03 SANIYETE 1971 YAZIYOR OYUN BUYUK IHTIMALLE 1068 1971LER ARASI GECECEK
MK Okuru, 13.08.2016 08:47 (0)
Eğer sürüş dinamiği mafia 1 gibi olacaksa tadından yenmeyecek bir oyun.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.