Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 için PlayStation 4 Pro güncellemesi yayımlandı

Yayımlandı ama yayımlanmaz olaydı

Furkan Sakoğlu - 09.01.2017 12:17
Furkan Sakoğlu - 09.01.2017 12:16
Oyun tarihinin en başarılı serilerinden biri olarak görülen Mafia serisi, ilk iki oyunu ile adını oyun dünyasına altın harfler ile yazdırmayı başarmıştı. 3. Oyun ile bir kez daha karşımıza çıkan yapım, PC'deki performans sorunları, grafiklerdeki hatalar, içeriksel sıkıntılar vs. derken, oyuncular tarafından beğenilmemiş, 2K'i de satış rakamları ile memnun etmeyi başaramamıştı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün PlayStation platformu içni 1.05 güncellemesini alan Mafia 3 bu sayede PlayStation 4 Pro oyuncularına da sürpriz yaptı. Oyunun güncelleme notlarında belirtilmemiş olsa da, 1.05 güncellemesi ile birlikte PlayStation 4 Pro desteği alan Mafia III, Pro üzerinde çözünürlüğünü 1440P'ye yükseltmiş, ayrıca gölgelendirmeler ve hareket bulanıklığı efektinde de iyileştirmelere kavuşmuş.

Mafia 3'ün yeni güncellemesinin detaylarını DigitalFoundry'nin hazırladığı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
Eziobaba, 09.01.2017 17:11 (0)
Zarıl zarıl ossura ossura bu oyunu oynayın ,şarıl şarıl sıçın
Seviye: 1
Narutolga, 09.01.2017 15:23 (0)
Arkadaşlar, editör "Yayımlandı ama yayımlanmaz olaydı" yazmış. Ben işyerinden girdiğim için videoları izleyemiyorum. Biri söz konusu durumu açıklayabilir mi? Yama pörtlemiş mi pro'da, nedir olay?
Seviye: 0
Eziobaba, 09.01.2017 15:18 (0)
Ya çok abartıyorsunuz o çok merak edilen kennedy suikasti dönemlerini o kadar güzel yansıtıyor ve hikayesi de güzel bence ,alıp veremediğiniz ne anlamadım ,tamam performans sorunları var,ama zevk almak için oynayan adam ,o dönemleri seven adam şu oyunu oynar ağa,lan playboy bile var AMK, çeşitliliği var,yok Mafia 2 bile iyiydi bundan ,nah iyiydi,grafiği gelişmemiş de ondan iyiydi,bunda onda olmayan ,onda da bunda olmayan ama ikisininde kendine has dünyası olan oyunlar, istemiyorsanız oynamasının,yada oynamasının,ama zarıl zarıl ossura ossura oynayanlara da karışmayın,çok hatasız yapacaksanız o dandik simülasyon motoruyla siz yapın, gerçekçilik ten uzak bir saçmalık yaparsınız ancak
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 09.01.2017 14:16 (0)
"Yayımlandı ama yayımlanmaz olaydı"
Ne alaka ?? bende pro da sorunlar oluştu falan sandım

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.