Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3 için ön siparişine silah paketi duyuruldu

Sizin favoriniz hangisi?

Ersin Kılıç - 02.08.2016 14:11
Ersin Kılıç - 02.08.2016 14:11
2K bugünden itibaren   Mafia III için ön sipariş veren oyunculara özel olarak sunulacak Mafia III Judge, Jury & Executioner isimli Silah Paketini duyurdu. Özel altın kabzalı üç silahtan oluşan Judge, Jury & Executioner Silah Paketinde bulunanlar şu şekilde;Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

•         “The Praecisione” .30 Tüfeği: Mahşer günü yaklaşıyor. Daha isabetli uzun menzil saldırı imkanı sunan bu tüfek ile adaleti uzaktan sağlarken düşmanlarınızın yüreklerine korku salacaksınız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

•         “The Exterminatore” Pompalı: Jüri karar verdi ve İtalyan Mafyası suçlu bulundu. Daha yüksek atış hızına ve arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu pompalı tüfek sayesinde sayılı günlerini sonlandırmaya geldiğinizi anlayacaklar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

 •         “The Silentium” Tabanca: Arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu susturuculu silah adaleti sağlamaya ant içmiş yakın mesafe infazcılarının tercihidir. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca 7 Ekim’de çıkacak olan Mafia 3'ün bu özel ön sipariş eşyası ilk 30 günün ardından oyunun tüm sahiplerine, ücretsiz olarak sunulacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.08.2016 11:59 (0)
MK Okuru, 02.08.2016 17:19 (0)
Arkadaşlar bu ön siparişler sadece UK bölgesi için ve oyun Game'den ön sipariş edilmesi gerekiyor.
MK Okuru, 02.08.2016 14:50 (0)
Tabi ki de pompalı en sevdiğim silah türü yakından bir vurdu mu affetmez o derece sağlamdır
MK Okuru, 02.08.2016 14:30 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.