Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'de para nasıl kazanırız?

Para para para

Onur Güner - 22.09.2016 20:40
Onur Güner - 22.09.2016 20:40
Herkesin merakla beklediği ama paylaşılan oynanış videoları ile şok etkisi yarattığı Mafia 3 için yapımcı şirket Hangar 13 Games, para kazanma tekniklerini gösteren bir video yayımladı. Genel olarak oyunda paraya çok ihtiyaç duyacağız. Yüklü miktarda parayla polislere rüşvet vermek, aracımızı özel olarak çağırtmak, kendimize destek çağırmak ve özel silahları elde etmek için çok paramızın olması lazım. Peki parayı nereden kazanacağız? Ana gelir kaynağımız tabii ki oyun içerisinde yapacağımız görevler ve onun dışında ise düşman gangsterlerin işlerini baltalayarak ve yakaladığımız gangsterleri sorguya çekip sorguda paralarını nerede sakladığını öğrenebilir ve bu paralara çökebiliriz. Bir diğer seçenek ise oyunun geçtiği New Bordeaux şehrindeki işletme sahibi patronları kendinize bağlayabilir ve size çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak tabii ki diğer gangsterlerden gelecek saldırılara hazırlık olmak şartıyla. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca son olarak eğer oyunda karakterimiz ölürse ceza olarak biraz para kesiliyor. Ama bunu engellemenin bir yolu var. Eğer bir göreve başlamadan önce kendinize güvenmiyorsanız ve ölürüm diyorsanız özel danışmanınızı arıyorsunuz arabayla yanınıza geliyor ve üzerinizdeki paranızı alıp güvenli yere götürüyor. Böylelikle ölseniz de üzerinizden para kesilmiyor. Bakalım ne kadar para kazanacağız oynayıp göreceğiz.

yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.09.2016 22:06 (0)
tamam da o kadar parayla ne yapabileceğiz harcayamacagım parayı ne yapayım arkadaş
MK Okuru, 22.09.2016 20:58 (0)
Ah be şu oyunlar Türkçe çıksaydı keşke tamam ingilizce kursuna git öğren diyeceksiniz -ki bence bu çok modern bir teklif olması gereken bu tabi ki ama kursa 3-4 bin lira verip sertifikayı ve bir şeyler öğrenemeden çıkması da var riske girmek istemiyorum :D :D :D
MK Okuru, 23.09.2016 02:17 (0)
Oyunun ismi Mafia değil Gangster olmalı. Baş karakter ve anlatılanlar Mafya'dan çok sokak çetelerini anımsatıyor. Baş yarmanın oraya buraya bıçak saplaması tam bir komedi.
Seviye: 3
makaleLe, 23.09.2016 01:49 (0)
O kadar anlattılar. Şu şöyle olcak bu böyle olcak diye. Oyun çıkar bu kadar detaylı bi oyun olmaz ozaman görürüm.
Ayrıca fragmanlarda o kadar çok epik anı verdilerki daha fazlası yoksa fragmanda gördüğümüz şeyleri oynarsak sadece yine görürüm.
Allah ömür verirse görücez yani :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.