Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'den oynanış videoları ardı ardına geldi

Şahsen beğenmedim

Onur Güner - 10.09.2016 17:52
Onur Güner - 10.09.2016 17:52
Artık ha çıktı ha çıkacak, geliyor gönlümün efendisi moduna girdiğimiz Mafia 3 için yapımcı firmalar 2K Games ve Hangar 13, bizler için karakter tanıtım ve ufak ufak oynanış videoları yayımlıyordu. Bu videolarla yetinmeyen oyuncular daha fazla istiyordu ki sonunda beklenen paylaşım IGN tarafından geldi. IGN'nin Youtube kanalını takip edenler neye uğradıklarını şaşırdı. Zira kanal üzerinden tam 6 tane Mafia 3 oyununa ait olduğu iddia edilen oynanış videoları yayımlandı. Ancak videoları büyük heyecanla izleyen oyuncular maalesef büyük hayal kırıklığı yaşadılar. Çünkü oyunun yapay zeka sistemi kötü gözüküyordu. Bazılarına göre yapay zeka çok aptal bazılarına göre ise oynanış dinamiği çok kötü. Henüz yapımcı şirket tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunculara göre yapımcı firma olaya hemen el atmak zorunda çünkü yapay zeka düşmanların verdikleri reaksiyonlar oldukça gerçek dışı ve saçma. Ayrıca şehrin yoğun trafiğinde gözüken araçların da tasarım ve kaplamaları beğenilmedi. Zira yapılan yorumlara göre bu araçlar oyunun geçtiği döneme ait değiller. Hatta yorum yazanlardan birisi, yapımcı firmayı bu oyunu baştan sağma yapmakla suçlamış. Bir başka yorum yapan oyuncu ise, bu videoların başka oyuna ait olduklarına ve Mafia 3'ün bu kadar kötü olacağına inanmak istemediğini söylemiş. Şayet son yaşananlara bakarsak, oyunun sonu pekte hoş gözükmüyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Videolara geçmeden uyaralım; bu videolar bazı görevlerde, suikastlerde ve açık dünya genelinde çekilmiş. Yani sizler için sürpriz kaçıran (SPOİLER) içerebilir!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Son olarak; oyun 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

yorumlar (111)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.09.2016 11:43 (0)
Beyler bu grafikler sanıyorum ki KONSOL grafikleri.Eminim PC de bambaşka olacaktır.
Seviye: 2
Rangris01, 17.09.2016 20:12 (0)
MK Okuru, 14.09.2016 00:37 (0)
mafia 2 nin finalini anlamadım keşke ordan devam etseydi vito joe ile ayrılıyor peki ya sonra joeye noluyor 3. oyundada yok
Seviye: 5
warehouseman, 16.09.2016 08:37 (+1)
The Godfather ve Scarface özlüyor insan,eski oyunlar gerçekten bi başkaydı.İçi dolu dolu,oynarken bi sonraki sahnede ne olacağını kestiremezdik.Şimdikilerde ne hikaye,ne tat tuz var.Yapacağında belli,al silahı git vur,orayı koru,burayı yık,onu kurtar,şunu öldür.
MK Okuru, 15.09.2016 18:02 (0)
MK Okuru, 14.09.2016 19:58 (0)
Bu oyunda Mafia mı?Görüntüde Mafia yazmasa GTA 6 sanardım.Resmen çöp yığınına çevirmişler mükemmel Mafia serisini.
Seviye: 5
warehouseman, 12.09.2016 11:33 (0)
Tekrardan Mafia 2 oynamaya başladım,ısınma turları.Çıksada oynasak şu oyunu,sabırsızlıkla bekliyorum.Oyunun başına geçip klavye ve öouse ile tecrübe etmeden video izleyerek oyuna sallayanlar da kesin torrent indirecek tayfadır.Kendilerine torrent için bahane arıyorlar akıllarınca.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.