Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'e yarışlar ve modifiye geldi

Geldi de biraz geç geldi...

Furkan Sakoğlu - 21.12.2016 15:48
Furkan Sakoğlu - 21.12.2016 15:48
Oyun tarihinin en başarılı serilerinden biri olarak görülen Mafia serisi, ilk iki oyunu ile adını oyun dünyasına altın harfler ile yazdırmayı başarmıştı. 3. Oyun ile bir kez daha karşımıza çıkan yapım, PC'deki performans sorunları, grafiklerdeki hatalar, içeriksel sıkıntılar vs. derken, oyuncular tarafından beğenilmemiş, 2K'i de satış rakamları ile memnun etmeyi başaramamıştı.

Özellikle eksikliği ciddi anlamda hissedilen modifiye imkanının bulunmaması, bugün yayımlanan yeni güncelleme ile giderildi. Hangar 13'ün bugün yayımladığı Custom Rides and Racing güncellemesi ile birlikte oyundaki birçok aracı modifiye edebilme imkanı eklendi. Ayrıca yeni araçlar, yeni kıyafetler ve bir yeni silah da oyundaki yerini aldı. Yeni güncellemeyi Steam veya konsollarınız üzerinden otomatik olarak indirebilir, yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:


yorumlar (23)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 24.12.2016 23:20 (0)
Burada daha azıcık bolum gecip sattım diyenler olmus yalan yalan konuşmuşlar sırf oyunu kotulemek için daha oynamadıklarına bile eminim zaten azıcık aklı başında insan bunlara inanmaz
MK Okuru, 24.12.2016 23:16 (0)
Arladaşlar size kucuk bir ps4 incelemesi yapıcam oyunu aldım ve bitirdim oncellikle bu patch de sadece bir kaç araba modifiye ediliyor yani yolda buldunuz her arabaları modifiye edemiyorsunuz bide oyun ormana girince feci şekilde frame dususu oluyor ve ve inanıpmaz derecede buglu oyun (ps4)
MK Okuru, 22.12.2016 22:05 (0)
Mafia 2 yi oynadıktan sonra herkes bana asıl mafia nın 1 de olduğunu söylemişti ancak oyunu ben bir türlü oynayamadım ve çözemedim bu yüzden kendimi tam olarak mafia hayranı olarak tanıtmadan bu oyunu çok merakla bekliyordum ne yazık ki umduğumuzu değil bulduğumuzu yedik.
MK Okuru, 21.12.2016 16:05 (0)
Çoğu kişi takas etmiştir oyunu bence bu saate kadar.Arşivciler hariç tabiki

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.