Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün çıkış tarihi sızdırıldı mı!?

3 büyük alışveriş sitesine çıkış tarihi gözüktü!

Furkan Sakoğlu - 07.01.2016 09:56
Furkan Sakoğlu - 07.01.2016 09:56
23 Ağustos 2010'da çıkan mafia 2'den sonra 2015'e kadar sesi soluğu çıkmayan Mafia serisi, geçtiğimiz yıl duyurulmuş, ve yayımlanan videolar ve ekran görüntüleri ile serinin hayranlarını adetamutluluktan ağlatmayı başarmıştı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

3. oyun için ise şimdiye kadar herhangi bir çıkış tarihi belli değil, hatta Take-Two, oyunun 2017 içerisinde gelebileceğini belirtmişti. Bugün ise resmi olmasa da, Amazon, GameStop ve Best Buy gibi dünyanın en büyük alışveriş siteleri, oyunun çıkış tarihi olarak 26 Nisan'ı göstermiş durumda! Normalde tek bir siteden gelen sızıntılar pek bir heyecan yaratmasa da, 3 büyük sitenin de aynı tarihi göstermiş olması, Mafia 3'ün 26 Nisan'da gelme ihtimalini bir hayli artırmış durumda. Umuyoruz ki tarih doğrudur ve Mafia efsanesini yalnızca 5 ay gibi kısa diyebileceğimiz bir süre içerisinde deneyimleme şansına erişiriz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 07.01.2016 20:00 (0)
şöyle köklü italyan aileleri olaydı iyiydi...simdi bu gangstalara kaldık...ben takım elbisemi giyip korumalarımın eşliginde vito olarak aracıma binerken halkı selamlamak isterdim...simdi bu milletin karısına kızına laf atan tipli adamla oynıcaz...o tip ne la öle.
MK Okuru, 07.01.2016 15:38 (0)
son yıllardan en çok beklediğim 2 oyundan biri. diğeri ve asıl beklediğim ise red dead redemption 2 çıkacakmı bilmiyorum ama umutla bekliyorum...
MK Okuru, 07.01.2016 16:56 (0)
26 Nisan 2017'dir o yazım hatasıdır muhtemelen. O kadar kısa zamana yetişebileceğini sanmıyorum.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.