Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün dövüş mekaniğini gösteren video yayınlandı

O eli indir!

Deniz Aslan - 02.10.2016 17:49
Deniz Aslan - 02.10.2016 17:48
Çıkışına beş günlük bir süre kalan Mafia 3'ten yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Büyük merakla çıkmasını beklediğimiz Mafia 3'ten ana karakterimiz Lincoln Clay'ın dövüş yeteneklerini sergilediği bir video oyunculara servis edildi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

CIA ajanı John Donavan'ın  ana karakterimiz Lincoln Clay'ın yeteneklerini, Birleşik Devletler Senatosu İstihbarat Komitesi'ne tanıtması ile başlayan video, daha sonra ana karakterimizin askerlik zamanı yaptığı icraatların bir projeksiyon yardımıyla komitiye tanıtılması ile devam ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ana karakterimizin askerlik zamanı yaptığı icraatlarının tanıtımı sırasında böylelikle, karakterimizin yeteneklerini hakkında bilgi sahibi olmuş oluyoruz. Bu yıl oldukça iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanan Mafia 3, oyunculara sunacağı dövüş mekaniği ile eğlenceli dakikalar yaşatmayı hedefliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunda nasıl ilerlemek istediğimizin tercihini bizlere bırakan yapımcılar, istersek düşmanların ruhu bile duymadan ortadan kaldırmanımızı ya da istersek bizlere sunulan silahlar yardımıyla düşmanları birer kevgire çevirerek ilermenizin kararını bizlere bırakmış. Aşağıdan yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.10.2016 23:12 (0)
MK Okuru, 03.10.2016 16:37 (0)
oyunda kkk etkisi olucak videonun bir yerinde öldürdüğü adamlardan birinin kafasında kkk maskesi vardı dikkatli izleyin
MK Okuru, 02.10.2016 19:41 (0)
Abi bu 2k kafayı mı sıyırdı bu nedir ya zırt pırt video yumurtluyorlar anladık tamam da Mafia 3 tamam bilinçaltımıza sokana kadar uğraşıyorlar ama ters tepki edecek en sonunda oyundan soğuttular resmen.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.