Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün koleksiyon sürümü duyuruldu

Peki içinde neler var?

Ersin Kılıç - 01.06.2016 18:00
Ersin Kılıç - 01.06.2016 18:00
New Bordeux sokaklarını birbirine katacağımız Mafia 3'ün kolleksiyon sürümü duyuruldu. Fiziksel ve dijital olarak dolu dolu bir içeriğe sahip olan bu kolleksiyon sürümünde ön sipariş veren oyuncular için ekstralara da yer verilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mafia III’ün suç dünyasına ev sahipliği yapan 1968’lerin New Bordeaux, Louisiana’sının görsellerine ve seslerine bir pencere aralayacak. Mafia III’ün herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular içinde üç özel araç ve silah bulunan Family Kick-Back bonusuna sahip olacaklar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Mafia III Collector’s Edition içinde şunlar bulunacak:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Mafia III: Resmi New Bordeaux Soundtrack Albümü – 180 gramlık plakta Otis Redding & Carla Thomas, Sam Cooke, The Animals gibi 60’ların en büyük hit isimlerinden şarkılar bulunacak. Plak oyunun 1960’ları tanımlayan savaş, sivil kargaşa ve ciddi sosyal değişimlerle dolu arka plana yayılmış olan Rock, Rhythm ve Blues mikslerinden oluşan daha geniş kapsamlı soundtrack albümünün küçük bir örneği.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Mafia III: Orijinal Oyun Müzikleri – 180 gramlık plakta Mafia III’ün orijinal oyun müzikleri bulunacak. Sektörün en önemli bestecilerinden ikisi olan Jesse Harlin ve Jim Bonney tarafından bestelenen Mafia III oyun müzikleri organize suç ve yozlaşmış devlet memurlarının hükmettiği bir şehirde, Lincoln Clay’in kayıp ve intikam dolu duygusal hikayesi için mükemmel bir zemin hazırlayan Rhythm ve Blues şarkılardan oluşuyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Özel Sanat Baskıları – Oyuncuların oyun içinde keşfedecekleri geniş sanat koleksiyonunu temsilen Playboy ve Alberto Vargas Estate’ten taş baskılar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Art of Mafia III Çizim Kitabı – 1968 yazındaki New Orleans’tan ilham alınarak hazırlanan yeni oyun dünyası New Bordeaux’un yaratımına 56 sayfalık görsel bakış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Lincoln Clay Replika Asker Künyeleri – 1960’ların Amerikan ordusu tarafından verilen künyelerin replikaları. Bunlar İtalyan mafyasına karşı intikam ateşiyle yanan bir Vietnam gazisinin künyeleridir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Suni Deri Bardak Altlıkları – Paradiso Casino’yu ve Sammy’nin oyun içindeki suç işletmelerini temsil eden bu bardak altlıkları yalnızca bir hediyelik eşya değil, aynı zamanda Lincoln Clay’in intikam motivasyonunun sembolüdür.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

·         Sezonluk Kombine – İleride yayınlanacak olan indirilebilir içeriklerin toplu olarak indirimli hali.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Koleksiyon versiyonunda bulunan Playboy ve Alberto Vargas Estate taş baskılarına ek olarak oyuncular Mafia III’ün tüm versiyonlarında oyun içinde de Playboy ve Alberto Vargas içeriklerini keşfedip toplayabilecekler. Oyun içindeki toplanabilir Playboy içeriği otantik dergi kapakları ve ekstra dergi içeriği ile oyuncuları 1968 Amerika’sına götürecek.

yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.06.2016 21:09 (0)
türkçe yapmadıkları sürece, bizim ülkemizde zor orijinal satarlar. benim türkçe yamaya filan ihtiyacım yok ancak çevremde türkçe yama bekleyecek çok insan var. sonra neden torrent ? torrent tabi. sen bize yönelik oyun yapmazsan kopyasını indirir millet. ben kopyaya karşıyım o ayrı tabi
Seviye: 0
KaN., 03.06.2016 18:47 (0)
Almaya niyetim vardı steam'de 90 olan fiyatı geri çekildi. Geçtiğimiz günlerde aral'a ön sipariş ile geldi fiyatı ne kadar 180 TL olunca vazgeçtim ilerliyen sürede steam'de aral'a bakıp 1080 TL Yapacak Fiyatı aradaki fiyat farkını siz düşünün böyle devam ettiği sürece ülkemizde oyun sektörü pek gelişeceğini sanmıyorum.
MK Okuru, 02.06.2016 14:09 (0)
Türkçe olmazsa almıcam , hikayede kopukluklar yaşıyorum sonra , ingilizce gelsin farketmez diyenlerde , bizde kaç yıl ingilizce okuduk ama ne kadar okusanda , onu çevircem diye beynim yoruluyor anlamadıgım yerler oluyor sonra leş gibi bir hal alıyor oyun
MK Okuru, 02.06.2016 20:36 (0)
Plaklar ayrı satılıyormu acaba yav öyle alsak 450 lirada verilmez yani hepsine

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.