Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün "mafya" odaklı yeni videosu yayınlandı

Ortalık toz, duman..

Ersin Kılıç - 05.10.2016 10:56
Ersin Kılıç - 05.10.2016 10:56
2K Games bir süredir Mafia 3 için video serisi yayınlıyor ve her videoda oyunun farklı noktalarına değiniliyor. Daha önce silahlar, şehir, hikaye gibi temalara değinilen bu video serisinin yeni bölümünde ise oyundaki mafya olgusuna odaklanılmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"The World of New Bordeaux – The New Mob" isimli bu videoda oyunun farklı anlarından birçok sahne görmek mümkün. Çatışmalar, dövüşler, kovalamacalar videoda kendine yer edinmiş durumda. Videoda ayrıca Lincoln Clay ve Sal Marcano’nun New Bordeaux üzerindeki zulüm dolu hükümdarlığının kurbanları arasında kendine nasıl müttefikler bulduğunu göreceksiniz. Kısacası Lincoln intikam alma amacıyla farklı yeteneklere sahip bu müttefikleri bir araya getirerek kendi mafya ailesini kuruyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

7 Ekim'de çıkacak olan oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (23)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
batunsal, 05.10.2016 13:36 (0)
Karakter modellemelerinin kalitesizliği ve ana karakterin iticiliği...
MK Okuru, 05.10.2016 22:48 (0)
Neden şu baş karakterimiz haricinde her karakter bir ruha sahip? Arkadaş hepsinin ses tonundan yüz mimiklerinden bi canlılık görüyorum ama bizim odun gelince duvara çarpmışımda duvarın siğer tarafındanda bir tır aynı anda bana çarpmış gibi geliyo. Bu karakter beni kazanamıycak
MK Okuru, 05.10.2016 18:12 (0)
Sürekli vurdulu kırdılı videolar paylaşılıyor ne anladım bu işten ne bi mekan satın alma ne üst baş değiştirme ne yanımıza adam alma yok sanırım oyunda.Adına mafya yerine tetikçi koymaları daha mantıklı olurdu.Biz oyunseverler oyunda roleplay yapmayı severiz.Videolarda bunu göremedim yerinde sayıyor
MK Okuru, 05.10.2016 13:16 (0)
Yorumlardan da anlaşılacağı gibi artık kimse izlemiyor yada takmıyor. 2K kendi oyununun heyecanını elleriyle bitirdi
MK Okuru, 05.10.2016 18:36 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.