Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia 3'ün mobil oyunu geliyor

Ön kayıt yapıp çeşitli ödüller kazanabilirsiniz

Hürcan Köse - 23.09.2016 10:29
Hürcan Köse - 23.09.2016 10:29
Bu aralar Pokemon GO'nun da çıkışı ile birlikte büyük bir popülarite kazanan mobil oyun sektörü artık büyük yapımların mobil alandaki kollarını da görmeye başladı. Özellikle Square Enix'in hem klasik JRPG'ler hem de yeni Final Fantasy yapımları ile fethetmeye başladığı mobil sektöre 2K de giriş yaptı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

7 Ekim'de çıkacak olan Mafia 3, hem oyunun kendine öz hayran kitlesi, hem de oyun dünyasının geneli tarafından büyük merakla bekleniyor. Bu merakın en büyük sebebi de oyunun gerçekten beklenen başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı yönünde. Ana oyun ile beraber bir de aynı gün içerisinde Mafia III: Rivals adlı bir mobil oyun piyasaya sürülecek. Hem Android hem de iOS'a gelecek olan oyunda kendi çetenizi kurarak New Bordeaux'u ele geçirmeye çalışacaksınız. Çete üyelerinize yeni ekipmanlar verip güçlerini geliştirecek ve şehrin en sağlam suç örgütünü kurmak için çabalayacaksınız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eğer şimdi bu linke girip Android veya iOS markete giderseniz, ön kayıt yapabiliyor ve oyun çıktığında sunacağı özel içeriklere sahip olabiliyorsunuz.

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.09.2016 16:49 (0)
Ben mobil oyun oynayamıyorum. Keyif alamıyorum. Yaşlandım diye mi acaba?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.