Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III Playstore’daki yerini aldı

Oyun Playstore kütüphanesine eklendi

Ersin Kılıç - 13.10.2016 14:01
Ersin Kılıç - 13.10.2016 14:00
Türk Telekom’un lider dijital oyun platformu Playstore, Mafia serisinin son oyunu Mafia III’ü oyunseverlerle buluşturuyor. Gangster türünün en iyilerinden sayılan serinin son oyununu internet faturalarına ek olarak alan müşteriler, Kasım ayı boyunca sınırsız AKN kampanyasından da faydalanacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunseverlere 4 bine yakın içerik sunan Türk Telekom’un lider dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen oyunları özel kampanyalar ile kullanıcılarına ulaştırmaya devam ediyor. Mafia serisinin son oyunu Mafia III’ü 31 Ekim’e kadar ön sipariş vererek internet faturalarına ek olarak satın alan oyunseverler, Kasım ayı boyunca sınırsız AKN kampanyasından da yararlanabilecek. Üstelik oyunseverler bu muhteşem oyunu Türk Telekom evde internet faturalarına ek 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Basın Bülteni

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.10.2016 00:29 (0)
oyun o kadar vasat geldiki gözüme bırakın satınalmayı crackli bile indirmeye gerek duymadım. 2016 ya yakışır bir oyun değil.
Seviye: 2
OnurSVR, 14.10.2016 10:31 (0)
Üçkağıtçı ttnetin oyun platformunun bile adı hileli. Hem PlayStation store hem de google Play store ikisini de çağrıştırıyor. Bir de akk kendi sattığı oyunlarda kaldırıyorlar bazen.
MK Okuru, 13.10.2016 18:35 (0)
işlemcim olan phenom ıı x4 965 gibi bi efsanede çalışmayan oyun eklense ne olur..
MK Okuru, 13.10.2016 16:44 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.