Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III için kapak tasarımı ortaya çıktı

Yeni görseller de bizlerle buluştu

Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 19:38
Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 19:38
Geçtiğimiz saatler içerisinde, sizlere bu haberimiz ile uzun bir süredir beklediğimiz yapıtlardan birisi olan Mafia III için yayınlanan yeni bir video eşliğinde çıkış tarihini sizlere sunmuş idik. Yapılan açıklamalar sonrasında ise hızını alamayan ekip, yepyeni ekran görüntüleri ile karşımıza bir kez daha çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun içerisinden alınan görüntüleri yayınlayan ekip, bu görüntüler ile birlikte yapıtın kapak tasarımını da gözler önüne serdi. Çatışma ve araç sahnelerinden alınan görüntülere baktığımız zaman, geliştirici ekibin başarılı bir iş çıkarttığını söylememiz mümkün kılınıyor. Modellemeler konusunda bir kez daha bizlerin yüzünü gülümseten ekip, kapak tasarımıyla da bizleri bir hayli mutlu etti. Bahsettiğimiz ekran görüntülerine ve kapak tasarımına aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.04.2016 23:15 (0)
garip bir kapak olmuş. yanağından kafalar çıkmış. ama kötü değil. oyun güzel olsun da. :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.