Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III için satış fiyatı belirlendi

Umarız bu fiyata zam gelmez

Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 20:28
Alperen Yüksel Altuğ - 19.04.2016 20:28
Bugün yeteri kadar Mafia III haberi paylaştığımızın farkındayız fakat yapıt, yeni açıklamalar ile bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Çıkış tarihinin ardından ortaya çıkan kapak tasarımı ve yeni görsellerin yanı sıra, geçtiğimiz dakikalar içerisinde oyunu fiyatı da gün yüzünde çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Şu an için Steam mağazasında fiyatı gözüken Mafia III, iki seçenek ile karşımıza çıktı. Bu seçeneklerden ilki Standart Mafia III olarak 89.00 lira gibi yeni nesil yapıtlar için ucuz bir etiket değeri ile mağazadaki yerini aldı. Bir diğer sürümümüz ise Mafia III Digital Deluxe oldu ki bu paketimiz de 115.00 lira etiket fiyatı ile satın alınabilir duruma getirildi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca, ön siparişe özel olarak 3 adet araç ve silahın bizlere sunulacağı Family Kick-Back paketi de videoda olduğu gibi mağazaya eklendi. Bu denli fiyatların bizleri mutlu ettiği kesin birşey iken; tek korkumuz, geçtiğimiz yeni nesil oyunlardaki gibi fiyatların birden bire artmasıdır. Umarız, bu sefer gereksiz ve yok yere bir zam ile karşılaşmayız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (34)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.04.2016 21:31 (0)
Aral'ın distribütörlüğünü yapmadığı her firmanın oyunu steamde ucuz zaten. Şaşırmayınız. :)
MK Okuru, 21.04.2016 23:19 (0)
ps4 de 150-200 lira civarında ve türkçe desteksiz olursa avuçlarını yalarlar. kardeşlik gibi saçma sapan şeylerle uğraşmaktan bıktım artık.
MK Okuru, 21.04.2016 16:05 (0)
Ne 300'ü ya? 150den çıkar 5 ay sonra kardeşlikle 60TL'ye oynarım :) Hepsini de oynadım.. Siz inanıyo musunuz cidden her konsolu olanın market fiyatından oyun alıp oynadığına?
MK Okuru, 19.04.2016 21:05 (0)
Insallah yukselmez on siparis ile oyun almak cok sıkıntı bu devir de durmadan update geliyor onlari bekliyoruz ancak duzeliyor o zamana kadar indirim de geliyor olan on siparis ile alan adama oluyor artik hic bir oyunu kullanici incelemelerini gormeden almam batman den sonra

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.