Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III'ten ilk ekran görüntüleri yayımlandı!

Bir geldi pir geldi!

Alperen Yüksel Altuğ - 06.08.2015 09:54
Alperen Yüksel Altuğ - 06.08.2015 09:53
Uzun bir süredir beklediğimiz açık dünya oyunu olan Mafia III, dün Gamescom etkinliği ile net olarak kendisini göstermiş idi. Bugün ise, geliştirici ekip tarafından oyun içi yeni görseller bizlerle paylaşıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görsellere baktığımız zaman; öldürme ve patlama efektlerinin gerçekçilik teması ile ön plana çıktığını görmekteyiz. Sene 1960'lar olur da, klasik araçlarımız olmaz mı? Açıkcası, Mafia II oyununu defalarca oynama sebeplerimizden biri olan oyun içinde bulunan araçlar için olduğunu söyleyebiliriz ve Mafia III için de aynı etken devam edecek gibi gözüküyor. Klasik araçların yanında; kalsik silahlar da gözlerimizi yaşartıyor. Yayımlanan görselleri aşağıda yer alan galeri de bulabilirsiniz.


yorumlar (79)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.10.2015 20:28 (0)
mafia 3 bekleyenlere gta 3 gösteriyorlar. hayır abicim mafia bu değildi anasını ağlattınız serinin.
MK Okuru, 15.08.2015 02:13 (0)
oyunu eleştiriyoruz tamam mafia 1 ve 2 biraz ihanet etmiş olabilirler ama oyun yapmak gerçekten ve gerçekten çok ve çok zor game makerden 1 tane nokta küçük bir nokta bile oynatmak için emek ve kodlama gerekiyor gerçekten zor ufak bir nokta bile oynatmak için saatlerinizi vermelisiniz iyi oyunlar
MK Okuru, 15.08.2015 13:30 (0)
Bir Oyunu bitirmek gerçekten böyle birşeymiş Mafia 3 e ana karakter diye sığırın tekini koymuşlar Nerde O Tom Angelo Nerde o Karizmatik yakışıklı Vito scalleta Take two Gamesden hiç beklemediğim bir hareket Mafia serisini gta benzetmek en büyük hataydı bence.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.