Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mafia 3

Mafia III'ün 2017 yol haritası açıklandı

Üç yeni hikaye DLC'si geliyor

Furkan Sakoğlu - 03.02.2017 13:43
Furkan Sakoğlu - 03.02.2017 13:42
Çıkışı ile birlikte görsel anlamda çok ciddi eleştiriler alan ve özellikle PC platformunda hem grafiklerin kalitesizliği, hem de 30 FPS kilidi ile çıkması, hem de berbat optimizasyonu yüzünden yerden yere vurulan Mafia III, zaman içerisinde kendisini toplamayı başardı. Aslına bakıldığında hikaye tarafında oldukça başarılı bir yapım olan Mafia III, Hangar 13'ten bugün yapılan açıklamaya göre 2017 yılında da yeni hikaye DLC'lerine kavuşacak. İlk gelecek olan DLC ile kirli bir şerifin peşinde koşacağız, Hangar 13'ten gelen açıklamaya göre bu DLChızlı araç sahneleri ve kovalamacalara sahne olacak. İkinci DLC'de ise Lincoln yeniden CIA ajanı John Donovan ile bir araya gelecek. Son DLC'de ise Sign of Times ismiyle yayımlanacak ve Lincoln ile esrarengiz cinayetlerin peşinde koşacağız.

yorumlar (21)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 06.02.2017 12:14 (0)
DLC Hiç yakışmıyor böyle serilere. Yani içeriği tam vermesi gereken oyunlar bunlar. Sonradan eklenen onlarca DLC sadece mide bulandırıyor, ücretli veya ücretsiz fark etmez.
Ya tam bir oyun çıkartırsın bu büyüklükte bir seriye sonradan büyük bir DLC koyarsın racon budur adamlar herşeyi DLC yaptı ama
MK Okuru, 06.02.2017 12:12 (0)
Bu oyun nasıl olurda tam çıkmaz onu anlamıyorum. Bir sürü zamanları vardı ne yaptı bu adamlar o çıkış tarihine kadar daha ışıklandırma sorunlarını çözemeden piyasaya sürdüler oyunlarını üstüne aylar aylar sonra bu ışıklandırma sorununu anca yamalayabildiler.Bir sürü şey sonradan eklendi oyuna.
Seviye: 2
OnurSVR, 03.02.2017 15:19 (0)
Mafia III ve Watch Dogs 2 her ikisi de çıkışından önce çok büyük beklenti oluşturdu ikisi de çok konuşuldu ama ikiside çıkışından sonra silik kaldı. Oyunlar iyi veya kötü demiyorum, sadece beklenen etkiyi yaratamadıkları aşikar.
MK Okuru, 05.02.2017 14:38 (0)
Yalan haber yapmayın. Oyun hala berbat kere berbat. Adam gibi bir güncelleme gelmedi.bu oyunu yapanların.... Neyse ağzımı bozmayayim. almadıysanız sakın almayın.haram olsun verdiğimiz paralar.
MK Okuru, 04.02.2017 14:02 (0)
Ne toparlaması ya? Böyle bir oyun ne kadar Dlc gelirse gelsin Mafia Serisi'ne hakarettir.
MK Okuru, 05.02.2017 13:17 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.