Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda, HDR desteği ile gelecek

Sonunda beklenen onaylama geldi

Onur Güner - 09.01.2017 21:38
Onur Güner - 09.01.2017 21:38
Özellikle Mass Effect serisi hayranları tarafından merakla beklenilen serinin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda'nın artık çıkış tarihinin belli olması ile beraber diğer detayları da belli olmaya başladı. Bildiğiniz gibi oyunun geliştirici firması BioWare'nin yöneticisi Aaryn Flynn oyuncuları sevindirecek açıklamayı yapmış ve oyunun çıkış tarihini duyurmuştu. Şimdi de ünlü yönetici oyunun konsollarda HDR teknolojisini destekleyeceğini onayladı. Resmi Twitter hesabından soru-cevap etkinliği yapan Aaryn Flynn, hayranlarının ona sorduğu bütün sorulara içtenlikle cevap verdi. Penny adındaki bir kullanıcı ise Mass Effect: Andromeda'nın Playstation 4, Playstation 4 Pro ve Xbox One S konsollarında HDR destekleyip desteklemeyeceğini sordu. Aaryn Flynn ise cevap olarak evet cevabını verdi. Böylelikle oyunun HDR destekleyeceği de birinci ağızdan onaylanmış oldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca bir başkası da oyunun bilgisayarlarda HDR destekleyip desteklemeyeceğini sordu ve ünlü yönetici cevap olarak destekleyecek dedi ancak hangi sürümü olacağını kendisinin de bilmediğini açıkladı. Bildiğiniz gibi bilgisayarlarda HDR teknolojisi Dolby Vision ve HDR 10 olarak ikiye ayrılıyor. Bakalım oyun hangi HDR sürümünü destekleyecek bekleyip göreceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan hatırlatalım; oyun 21 Mart 2017 tarihinde Kuzey Amerika ve 23 Mart 2017 tarihinde de Avrupa'da piyasaya çıkacak.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
BladesTR, 10.01.2017 00:54 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.