Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda PC'ye port edilmemiş

Optimizasyon tarafında sıkıntı yok

Furkan Sakoğlu - 14.03.2017 12:34
Furkan Sakoğlu - 14.03.2017 13:33
Sanıyoruz ki son aylar en çok beklenen oyunlarından biri olan ve bizleri en yakın galaksi komşumuz olan Andromeda galaksisine davet eden Mass Effect: Andromeda, yarından itibaren PC ve Xbox One üzerinde erken erişim sayesinde oynanabilir hale gelecek. PC platformuna da konsollar ile aynı anda çıkış yapacak olan Mass Effect: Andromeda'nın PC optimizasyonu ise merak konusu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ancak bugün Twitter üzerinden BadIron Tree isimli kullanıcının Mass Effect: Andromeda yapımcısı Micheal Gamble'a yönelttiği "Lütfen PC portunun içine etmeyin (!)"  çağrısına Gamble "Oyun port değil, ve içine etmedik (!),"  diye yanıt vererek içimize rahatlattı. Zaten PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının x86 mimarisine geçtikten sonra birçok oyun konsollardan PC'ye değil, PC'den konsollara port edilmeye başlanmıştı. Uzun lafın kısası Mass Effect Andromeda'yı PC'lerimizde büyük ihtimalle sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiz.


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.03.2017 17:48 (0)
mass effect serisi zaten her zaman optimizasyon konusunda gayet başaılıydı
MK Okuru, 14.03.2017 13:34 (0)
portunuza haykırayım, portunuzu ziftleyeyim, zaman kalmadı ya la

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.